2013 metų šių varžybų čempionas 34-erių metų V. Lalas per penkias rungtis surinko 25 taškus.

Nugalėtoju tapo pasaulio čempionas amerikietis Brian Shaw (47,5 tšk.). Antrąją vietą užėmė islandas Hafthor Bjornsson (41,5 tšk.), trečiąją – amerikietis Jerry Pritchett (39,5 tšk.).

10 varžybose dalyvavusių galiūnų varžėsi naščių nešimo, rentinio nešimo, maksimalaus svorio atkėlimo, maišų mėtymo ir rašto kėlimo rungtyse.

Praėjusiais metais varžybose triumfavęs 41-erių metų Žydrūnas Savickas dėl traumos šių metų turnyrą turėjo praleisti. Iš viso Lietuvos stipruolis šiose varžybose nugalėjo net aštuonis kartus.

Mėgėjų galiūnų varžybose „Arnold Amateur Strongman“ nepasisekė Mariui Lalui. Jis atrankos varžybose patyrė traumą ir negalėjo tęsti kovos. Sportininkui trūko Achilo sausgyslė.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.