Pasak "Šiaulių" komandos trenerio-vadybininko Adomo Klimavičiaus, operaciją atliko vienas geriausių Latvijoje šios srities specialistų, stažavęsis pas vilnietį mikrochirurgą Kęstutį Vitkų.

R. Giedraitis, kuris šeštadienio rungtynėse per 32 žaidimo minutės svečiams pelnė 8 taškus, šį sezoną jau nebežais.

Nesėkmingai sekmadienio rungtynės Rygoje su LMT krepšininkais susiklostė ir kitam "Šiaulių" ekipos gynėjui Vaidui Pauliukėnui, kuris smarkiai patempė arba nutraukė kelio raiščius. Tiksliai diagnozę medikai praneš, apžiūrėję ištinusią krepšininko koją.

Sekmadienio mače Rygoje V. Pauliukėnas žaidė 8 minutes ir į varžovų krepšį įmetė 3 taškus.

Beje, Šiaulių krepšininkai abejas NEBL čempionato rungtynes Latvijoje pralaimėjo: "Ventspils" ekipai 77:83 (17:21, 19:24, 21:18, 20:20), o Rygos LMT krepšininkams - 90:96 (21:20, 16:23, 28:31, 25:22). Po šių pralaimėjimų "Šiaulių" krepšininkai tarp 16 NEBL komandų užima septintąją vietą - 6 pergalės ir 8 pralaimėjimai.

Abiejų įžaidėjų netekęs šeštąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užimantis "Šiaulių" klubas greičiausias bus priverstas įregistruoti naujus žaidėjus. Naujų krepšininkų LKL klubuose registracijos terminas baigėsi trečiojo rato varžybų išvakarėse.

"Viską spręs LKL valdyba", į klausimą, ar bus padaryta "Šiaulių" ekipai išimtis dėl naujų žaidėjų įregistravimo, atsakė LKL direktorius Zenonas Kamarūnas.

LKL čempionate Šiaulių komanda iškovojo 7 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimų.