113-ą vietą pajėgiausių pasaulio badmintonininkių klasifikacijoje (BWF) užimanti ir penktoji pagal skirstymą turnyre lietuvė šeštadienį ketvirtfinalyje po 33-jų minučių kovos 22:20, 21:12 palaužė favorite laikytos 29-erių metų 87-osios planetos raketės Ya Lan Chang iš Taivano pasipriešinimą ir, iškovojusi trečiąją pergalę pateko į pusfinalį.

Penktadienį pirmame rate Lietuvos badmintonininkė per 29 minutes 21:14, 21:12 įveikė 155-ą planetos raketę 22-jų metų čekę Kateriną Tomalovą, o antrame – per 32 minutes 21:13, 21:12 nugalėjo po atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekusią devyniolikmetę vokietė Theresą Wurm.

Dėl vietos finale A. Stapušaitytė kovos su 22-jų metų vokiete Fabienne Deprez (BWF-193), kuri ketvirtfinalyje 21:19, 21:18 įveikė 34-erių metų švedę Ellinor Widh (BWF-153).

Tarptautinio badmintono turnyro Vateringene prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.