Šeštadienį ketvirtfinalio bėgimas A. Sereikaitei klostėsi ne itin sėkmingai: savo bėgime ji finišavo paskutinė - ketvirta (45,492 sek.) ir galutinėje įskaitoje tarp 31 sportininkės liko penkiolikta.

Pirmą vietą užėmė ir aukso medalį pelnė varžybų šeimininkė kinė Fan Kexin (43,272 sek.), finale aplenkusi kanadietę Mariannę St-Gelais (43,361 sek.) bei Pietų Korėjos čiuožėją Alang Kim (43,340 sek.).

Sekmadienį A. Sereikaitė vėl startuos 500 m nuotolio ketvirtfinalyje.

Pirmadienį sportininkė vyks į ketvirtą pasaulio taurės etapą, kuris vyks Pietų Korėjos sostinėje. Kuriuose nuotoliuose A. Sereikaitė išbandys savo jėgas Seule dar neaišku - galutiniai sprendimai bus priimti po varžybų sekmadienį.