Lietuvos dviratininką nuo lenktynių nugalėtojo austro Lukaso Poestlbergerio skyrė 7 minutės ir 48 sekundės.

Antra vieta lenktynėse atiteko britui Joshua Edmondsonui, o trečia pozicija tenkinosi airis Ryanas Mullenas.

1. Lukas Poestlberger (Austrija) - 27 val. 38 min. 19 sek.
2. Joshua Edmondson (D. Britanija) - atsiliko 1 min. 05 sek.
136. Mark Nicholls (Airija) - 3:57:26

Sekmadienį A. Kruopis tapo baigiamojo - aštunto - lenktynių etapo nugalėtoju, 132,6 km įveikęs per 2 valandas 53 minutes ir 27 sekundes.

G. Kaupas nebuvo klasifikuotas lenktynių Lenkijoje galutinėje įskaitoje

Lenkijoje finišavusių šešių etapų daugiadienių dviratininkų lenktynių „Baltyk-Karkonosze Tour" galutinėje įskaitoje nebuvo klasifikuotas „Team Differdange-Losch“ ekipai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

Penktame etape - 11,6 km atskiro starto lenktynėse - Lietuvos dviratininkas finišavo 92-as (31 min. 00 sek.) ir bendrojoje įskaitoje buvo 75-as. Šeštame (82 km) etape G. Kaupas nesugebėjo finišuoti per nustatytą laiką distancijai įveikti.

Lenktynių nugalėtoju tapo lenkas Leszekas Plucinskis, aplenkęs tautietį Mateuszą Taciaką ir britą Peterį Williamsą.

1. Leszek Plucinski (Lenkija) - 17 val. 20 min. 15 sek.
2. Mateusz Taciak (Lenkija) - atsiliko 25 sek.