Šeštadienį pirmoje kovoje lietuvis įveikė Vladislavą Gavrilovą, atstovaujantį Vokietijai, tačiau aštuntfinalyje nusileido olandui Simeonui Catharinai, kuris nukeliavo iki pusfinalio, vėliau iškovojo bronzą ir suteikė Lietuvos atletui galimybę varžytis paguodos turnyre.

Pirmoje paguodos turnyro kovoje A. Kmieliauskas nugalėjo šveicarą Lucą Bryaną, antroje įveikė žydą Almogą Louzouną, tačiau lemiamoje dvikovoje dėl trečios vietos turėjo pripažinti ukrainiečio Aleksejaus Babenkos pranašumą.

Šios svorio kategorijos čempionu gruzinas Onisė Saneblidzė, finale įveikęs Aliumarą Tumajevą iš Rusijos.

Septintas vaikinų turnyro svorio kategorijos virš 90 kg liko Aleksas Molodeckis. Jis aštuntfinalyje nugalėjo bulgarą Vencislavą Hristovą, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo austrui Stephanui Hegyi.

Pirmoje paguodos kovoje Lietuvos atletas privertė pasiduoti prancūzą Tanou Keitą, tačiau kitoje dvikovoje turėjo pripažinti bronzos medalininku tapusio ruso Jegoro Kucharenkos pranašumą.

Lengvaatletė Lina Surgėlaitė finale pasirodė geriau negu kvalifikacijoje. Ietį sportininkė numetė 42,63 metro (kvalifikacijoje – 40,78 m) ir užėmė 10-ą vietą.

Šios rungties čempione tapo žaidynių rekordą pagerinusi italė Carolina Visca (60,09 metro), sidabras atiteko prancūzei Joanai Aigouy (54,70), o bronza - norvegei Ariennei Duartei Morais (52,64).