Lietuviui iki aukso medalio pritrūko tik 26 sekundžių. Antrus metus iš eilės čempionu tapo Naujosios Zelandijos atstovas Tim Robertson. Sidabro medalis atiteko suomiui Aleksi Niemi, kurį nuo pirmos vietos skyrė 3 sekundės.

Lietuvos komanda po ilgos pertraukos pelnė medalį Pasaulio jaunimo čempionate. Paskutinį kartą bronzos apdovanojimą Lietuvai iškovojo Simonas Krėpšta 2004 metais Lenkijoje vykusiame čempionate.

Sprinto varžybose startavo 154 vaikinai, turėję įveikti 2,9 kilometro ilgio trasą su 17 kontrolinių punktų.

113. Paulius Vidžiūnas (Lietuva) 18:33 +4:02

Merginų grupėje startavo 137 dalyvės, turėjusios įveikti 2,4 kilometro ilgio trasą su 13 kontrolinių punktų.

Nugalėjo šveicarė Simona Aebersold (13:56), aplenkusi norvegę Heidi Martensson (+0:10) ir suomę Karoliina Ukskoski (+0:34).

Iš lietuvaičių aukščiausią vietą užėmė Jogvilė Sušinskaitė, finišavusi 46-oje vietoje (+2:48).

1. Simona Aebersold (Šveicarija) 13:56
2. Heidi Martensson (Norvegija) 14:06 +0:10
3. Karoliina Ukskoski (Suomija) 14:30 +0:34
4. Sigrid Alexandersen (Norvegija) 14:38 +0:42
5. Anna Haataja (Suomija) 14:43 +0:47
6. Emmi Jokela (Suomija) 15:01 +1:05