„Devils“ ledo ritulininkai namuose 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) įveikė Rytų konferencijos lyderę Niujorko „Rangers“ (91 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 23-ia nesėkmė per 65-is mačus.

Po arenos šeimininkų ekipos puolėjo iš Lietuvos rezultatyvaus perdavimo trečio kėlinio pabaigoje (58:07) galutinį rezultatą (4:1) užfiksavo čekas Patrikas Eliašas.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:15) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 23 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 16 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose tapo rusas Ilja Kovalčiukas (0:49), Davidas Clarksonas (42:27) ir Ryanas Carteris (44:21).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Derekas Stepanas (26:56).