2012 m. Europos dviračių treko čempionatas vyks Panevėžyje

 (9)
Europos dviračių sporto sąjunga (UEC) patvirtino, kad 2012 m. Panevėžyje vyks Europos dviračių treko čempionatas, informuoja miesto savivaldybė. Tai – pirmosios tokio aukšto rango tarptautinės dviračių varžybos, rengiamos Lietuvoje.
Panevėžio arenos dviračių trekas
Panevėžio arenos dviračių trekas
© "Sekundė"

„Puiki naujiena. Džiugu, kad Panevėžyje vyks ne tik 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato grupės rungtynės, bet ir 2012 m. Europos dviračių treko čempionatas. Apie tai daug kalbėjome ir su Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovais, siekį rengti čempionatą išreiškėme ir UEC“, - sako Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius.

Birželio mėnesį pokalbyje su meru V. Satkevičiumi UEC prezidentas Wojciechas Walkiewiczius neslėpė susižavėjimo Panevėžio treku ir arena. Anot prezidento, šis trekas tinkamas Europos, Pasaulio čempionatams ir olimpinėms varžyboms, įeina į geriausiųjų pasaulio trekų penketuką.

Lietuvai surengti čempionatą reikės apie 1 mln. Lt. Dalį skirs Kūno kultūros ir sporto departamentas, Panevėžio savivaldybė ir rėmėjai.

„Miestui čempionatas – ne tik garbė, bet ir didžiulė atsakomybė, nemaža finansinė našta. Tačiau ne veltui viso pasaulio miestai aršiai konkuruoja dėl teisės rengti tokio rango sporto varžybas. Tai, be abejonės, nauda miesto įvaizdžiui, smulkiajam, ypač paslaugų verslui. Be to, tai puiki reklama mūsų trekui, todėl manau, kad čempionatas bus didelis postūmis areną išnaudoti ne tik varžyboms, bet ir užsienio rinktinių stovykloms“, - teigia meras V. Satkevičius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Dvi garsios Lietuvos tinklininkės pasirinko kitų šalių pasus (1)

Žinomos mūsų šalies tinklininkės Indrė Sorokaitė ir Agnė Zakarauskaitė svariai sustiprintų mūsų šalies nacionalinę komandą, tačiau jos pasirinko kitą kelią: Indrė jau turi Italijos pilietybę, o Agnė – Švedijos.

Po finalo nusiminusi R. Meilutytė: meldžiausi, kad nesustočiau (306)

18-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė antradienį savo gimtinei padovanojo pirmą Kazanėje, Rusijoje, vykstančio pasaulio čempionato medalį – sidabrą.

Rusų spauda po J. Jefimovos pergalės: gražuolė sumušė Terminatorių (290)

„Julija Jefimova (Rusija) prieš Rūtą Meilutytę (Lietuva). Plaukime nėra karštesnės dvikovos! Tai – kaip „El Clasico“ futbole, kai Lionelis Messi žaidžia su Cristiano Ronaldo. Tai – kaip Vašingtono „Capitals“ prieš Pitsburgo „Penguins“ ledo ritulyje, kai Aleksandras Ovečkinas trenkia į bortą Sidney Crosby“, – po pasaulio plaukimo čempionato finalo Kazanėje rašo leidinio „Sovetskij sport“ žurnalistas Pavelas Lysenkovas.

Tempo neišlaikiusi R. Meilutytė finale pralaimėjo J. Jefimovai, bet iškovojo sidabrą pasveikino D. Grybauskaitė (746)

Antradienį visa Lietuva tikėjosi pirmo medalio iš šalies plaukimo pažibos 18-metės Rūtos Meilutytės, kuri vakare šoko į baseiną Kazanėje, Rusijoje, vykstančio pasaulio čempionato moterų 100 metrų rungties krūtine finale.

A. Kelmelis išbandė olimpinį Rio de Žaneiro kanalą

Geriausias Lietuvos jaunių amžiaus grupės (iki 19 metų) irkluotojas Armandas Kelmelis jau kelias dienas treniruojasi Rio de Žaneire, kur trečiadienį (rugpjūčio 9 d.) startuos pasaulio jaunių čempionatas. Sportininkas tapo pirmuoju lietuviu, išbandžiusiu olimpinį Rio kanalą – būtent čia kitais metais vyks olimpinės žaidynės.