2012 m. Europos dviračių treko čempionatas vyks Panevėžyje

 (9)
Panevėžio arenos dviračių trekas
Panevėžio arenos dviračių trekas
© "Sekundė"

Europos dviračių sporto sąjunga (UEC) patvirtino, kad 2012 m. Panevėžyje vyks Europos dviračių treko čempionatas, informuoja miesto savivaldybė. Tai – pirmosios tokio aukšto rango tarptautinės dviračių varžybos, rengiamos Lietuvoje.

„Puiki naujiena. Džiugu, kad Panevėžyje vyks ne tik 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato grupės rungtynės, bet ir 2012 m. Europos dviračių treko čempionatas. Apie tai daug kalbėjome ir su Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovais, siekį rengti čempionatą išreiškėme ir UEC“, - sako Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius.

Birželio mėnesį pokalbyje su meru V. Satkevičiumi UEC prezidentas Wojciechas Walkiewiczius neslėpė susižavėjimo Panevėžio treku ir arena. Anot prezidento, šis trekas tinkamas Europos, Pasaulio čempionatams ir olimpinėms varžyboms, įeina į geriausiųjų pasaulio trekų penketuką.

Lietuvai surengti čempionatą reikės apie 1 mln. Lt. Dalį skirs Kūno kultūros ir sporto departamentas, Panevėžio savivaldybė ir rėmėjai.

„Miestui čempionatas – ne tik garbė, bet ir didžiulė atsakomybė, nemaža finansinė našta. Tačiau ne veltui viso pasaulio miestai aršiai konkuruoja dėl teisės rengti tokio rango sporto varžybas. Tai, be abejonės, nauda miesto įvaizdžiui, smulkiajam, ypač paslaugų verslui. Be to, tai puiki reklama mūsų trekui, todėl manau, kad čempionatas bus didelis postūmis areną išnaudoti ne tik varžyboms, bet ir užsienio rinktinių stovykloms“, - teigia meras V. Satkevičius.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Europos mėgėjų komandiniam golfo čempionatui pasirinkta Lietuva

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 19:00
Golfas
AP/Scanpix
Lietuvos golfo bendruomenę pasiekė gera žinia – mūsų šalis pirmą kartą gavo leidimą 2015 metų rugsėjo pradžioje surengti Europos mėgėjų komandinį golfo čempionatą.

Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono A grupės turnyras vyks Lenkijoje

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 17:26
Vilniuje vykusiame pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre triumfavusi Lenkijos rinktinė ne tik iškovojo teisę rungtyniauti I diviziono A grupės čempionate, tačiau gavo progą ir surengti šį turnyrą.

Iššaukiančiais kostiumais pagarsėjusios dviratininkės gyrė šios aprangos funkcionalumą (21)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 17:22
Seksualiais kostiumais išgarsėjusios dviratininkės gyrė aprangos funkcionalumą
AP/Scanpix
Kolumbijos „Bogota Humana“ dviratininkių klubas žiniasklaidai teigė, kad jų iššaukiančios aprangos neturėjo būti tokios, bet pažymėjo, kad jos yra patogios.

Lietuvos buriuotojos iškovojo pirmą olimpinį kelialiapį į Rio de Žaneiro žaidynes (8)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:01
Viktorija Andrulytė
Asmeninio archyvo nuotr.
Trečiadienį, rugsėjo 17 d., Ispanijoje, Santandero mieste vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate, Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinė Viktorija Andrulytė „Laser Radial“ jachtų klasėje iškovojo pirmą olimpinį kelialiapį į 2016 metų Rio de Žaneiro žaidynes.

Pasaulio sportinės radijo pelengacijos čempionate lietuviai iškovojo 11 medalių (1)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 13:49
Lietuvos sportinės radijo pelengacijos rinktinė
Organizatorių nuotr.
Kazachstane vyko 17-as pasaulio sportinės radijo pelengacijos (ARDF) čempionatas. Lietuviai iškovojo aštuonis aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalių komplektus. Šešis aukso, vieną sidabro ir vieną bronzos medalį pelnė Kauno technologijos universiteto radijo klubo nariai.