177 km nuotolį šeštadienį greičiausiai įveikė lenkas Rafalas Majka, 24 sekundėmis aplenkęs antroje vietoje likusį lenktynių lyderį italą Vincenzo Nibalį bei 26 sekundėmis – trečiąją vietą užėmusį prancūzą Jeaną-Christophe'ą Peraud'ą:

1. Rafal Majka (Lenkija) 5 val. 08 min. 28 sek.
2. Vincenzo Nibali (Italija) atsiliko 24 sek.
171.Sebastian Langeveld (Olandija) 27:40

Bendroje įskaitoje po keturioliktojo etapo R.Navardauskas iš 151-os vietos pakilo į 150-ą ir lenktynių lyderiui italui Vincenzo Nibaliui pralaimi jau 3 valandas 16 minučių bei 9 sekundes.

Po dar vieno sėkmingo etapo pirmaujantis V.Nibalis atotrūkį prieš artimiausią varžovą – antrą vietą užimantį ispaną Alejandro Valverdę – padidino iki 4 minučių 37 sekundžių:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 61 val. 52 min. 54 sek.
2. Alejandro Valverde (Ispanija) atsilieka 4 min. 37 sek.

E. Šiškevičius paskutinį dviratininkų lenktynių Kinijoje etapą baigė dešimtas

Šeštadienį Kinijoje pasibaigusių daugiadienių „Tour of Qinghai Lake“ dviratininkų lenktynių paskutinį – tryliktąjį – etapą kartu su pagrindine grupe baigė ir finišo liniją dešimtas kirto „Team La Pomme Marseille 13“ komandos narys Evaldas Šiškevičius, kuris bendroje įskaitoje liko 96-as.

Lietuvis, kaip ir etapo nugalėtoju tapęs italas Mattia Gavazzis 92 km distanciją įveikė per 1 valandą 15 minučių ir 28 sekundes.

Tik finišo tiesiojoje nugalėtojui nusileidę antrą bei trečią vietas šeštadienį užėmė atitinkamai slovėnas Grega Bole bei austras Danielius Schornas:

1. Mattia Gavazzi (Italija) 1 val. 15 min. 28 sek.
...
127.Jonathan Clarke (Australija) atsiliko 3 min. 15 sek.

Bendroje įskaitoje trylikos etapų lenktynėse E.Šiškevičius nugalėtoju tapusiam Iljai Davidionokui iš Kazachstano, kuris šeštadienį finišavo 34-as, pralaimėjo 2 valandas 18 minučių bei 41 sekundę:

1. Ilja Davidionok (Kazachstanas) 51:39:58
2. Mychaylo Kononenko (Ukraina) atsiliko 42 sek.
127.Zhanshan Yang (Kinija) 3:11:09

Dviratininkų lenktynių Rumunijoje antrame etape G. Kaupas nuo lyderių atsiliko daugiau nei pusvalandį

Rumunijoje vykstančių keturių dienų „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynių antrajame etape „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas užėmė 119-ąją vietą ir bendroje įskaitoje nukrito į 102-ąją poziciją.

Šeštadienį lietuvis 160 km distancijos finiše net 32 minutes ir 33 sekundes atsiliko nuo pergalę iškovojusio baltarusio Branislavo Samoilovo.

Baltarusis etape sugaišo 4 valandas 20 minučių 19 sekundžių ir 3 bei 11 sekundžių aplenkė etapo prizininkais tapusius atitinkamai slovėną Primo Rogličių bei italą Davide'ą Rebelliną:

1. Branislov Samoilov (Baltarusija) 4 val. 20 min. 19 sek.
2. Primo Roglič (Slovėnija) atsiliko 3 sek.
126.Agshun Ismavilov (Azerbaidžanas) 51:03

Bendroje lenktynių įskaitoje po prologo ir dviejų etapų Gediminas Kaupas pirmaujančiam lenktynėse kroatui Radoslavui Roginai, kuris šeštadienį finišo liniją kirto ketvirtas, pralaimi jau beveik 52 minutes:

1. Radoslav Rogina (Kroatija) 8 val. 36 min. 28 sek.
2. Primo Roglič (Slovėnija) atsilieka 1 min. 07 sek.
3. Davide Rebellin (Italija) 1:21
4. Michael Olsson (Švedija) 1:33
5. Jasper Ockeloen (Olandija) 1:38