"Žalgirio" treneris smogė teisėjui

(105)
Vakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes sostinėje su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:0 laimėjo šalies čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolo komanda. Abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas.
© Corbis/Scanpix
Apmaudus incidentas kilo po mačo. Vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių užsuko į teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė pagrindiniam mačo teisėjui kauniečiui Viktorui Chileckiui.

Po rungtynių panevėžiečių vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys prisipažino, kad varžybos buvo sunkios. „Kova iš tiesų buvo sunki, tačiau mes rungtynes laimėjome pelnytai. Ypač savo komandos žaidimu džiaugiausi antrajame kėlinyje“, - „Panevėžio balsui“ aiškino „Ekrano“ treneris.

„Pirmąjį kėlinį abi komandos rungtyniavo kaip lygūs priešininkai. Netgi galėčiau pasakyti, kad geriau sekėsi aikštės šeimininkams - žalgiriečiams. Antrasis kėlinys buvo mūsų. „Žalgirio“ komanda negalėjo nieko padaryti“, - pasakojo treneris.

Vertinti priešininkų komandos vyriausiojo trenerio elgesio „Ekrano“ strategas nesiryžo. „Nieko negaliu komentuoti - to įvykio nemačiau“, - aiškino V.Liubšys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

NATO kariškiai iš Olandijos įveikė Lietuvos moterų futbolo čempiones (2)

Draugystę su NATO organizacija tęsianti Šiaulių „Gintros-Universiteto“ moterų komanda tradiciškai metė iššūkį kariškiams pasivaržyti futbolo aikštėje. Baltą pirštinę šįsyk sutiko pakelti šiuo metu oro policijos misiją atliekantys Olandijos junginio kariai.

Svajonių jaunikis C. Ronaldo planuoja vestuves? (29)

Pirmą kartą viešai su 31 metų Cristiano Ronaldo pasirodžiusi futbolininko draugė 21 metų Georgina Rodriguez vilkėjo juodą suknelę, tačiau greitai gražuolė gali pasipuošti baltai. Anot portugalų laikraščio „Correio da Manha“, C. Ronaldo ir G. Rodriguez tuoksis.

Pirmame kontroliniame mače – „Lietavos“ ir „Sūduvos“ lygiosios (1)

Sezonui besiruošianti Jonavos „Lietava“ sausio 23-ią dieną išvykoje pirmas draugiškas rungtynes su Marijampolės „Sūduva“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

„Atlante“ rungtyniaus ukrainietis ir moldavas (3)

Klaipėdos „Atlanto“ futbolo klubas pasirašė sutartis vieneriems metams su ukrainiečiu gynėju Konstantinu Šulcu ir moldavu saugu Andrejumi Čofu.

Futbolininkas E. Jankauskas karjerą tęs Slovakijoje (5)

Lietuvos futbolininkas Eligijus Jankauskas palieka Marijampolės „Sūduvą“ ir atstovaus Slovakijos čempionato lyderei „Žilina“ ekipai, – praneša fksuduva.lt.