"Žalgirio" treneris smogė teisėjui

(105)
Vakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes sostinėje su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:0 laimėjo šalies čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolo komanda. Abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas.
Kumštis, smurtas
© Corbis/Scanpix
Apmaudus incidentas kilo po mačo. Vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių užsuko į teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė pagrindiniam mačo teisėjui kauniečiui Viktorui Chileckiui.

Po rungtynių panevėžiečių vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys prisipažino, kad varžybos buvo sunkios. „Kova iš tiesų buvo sunki, tačiau mes rungtynes laimėjome pelnytai. Ypač savo komandos žaidimu džiaugiausi antrajame kėlinyje“, - „Panevėžio balsui“ aiškino „Ekrano“ treneris.

„Pirmąjį kėlinį abi komandos rungtyniavo kaip lygūs priešininkai. Netgi galėčiau pasakyti, kad geriau sekėsi aikštės šeimininkams - žalgiriečiams. Antrasis kėlinys buvo mūsų. „Žalgirio“ komanda negalėjo nieko padaryti“, - pasakojo treneris.

Vertinti priešininkų komandos vyriausiojo trenerio elgesio „Ekrano“ strategas nesiryžo. „Nieko negaliu komentuoti - to įvykio nemačiau“, - aiškino V.Liubšys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Ž. Karčemarskas apgynė savo vartus, o Ankaros klubas pateko į kitą UEFA Europos lygos etapą

UEFA Europos lygos šeštojo turo rungtynėse L grupėje ketvirtadienį Ankaros „Osmanlispor“ komanda, kuriai atstovauja vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Zurich“ ekipą ir iškovojo kelialapį į šešioliktfinalį.

Be A lygos medalių likęs „Atlantas“ atsisveikino su būriu žaidėjų (3)

Dvejus paskutinius metus iš eilės bronzą A lygoje laimėjęs Klaipėdos „Atlantas“ šiemet liko ketvirtas ir sezono uždarymo ceremoniją stebėjo namuose. Suprantama, kad klubas prieš sezoną turėjo didesnių ambicijų. Visgi galima pasidžiaugti, jog pavyko iškovoti vietą UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Taigi klaipėdiečių ir vėl lauks europinės kovos.

UEFA Čempionų lygoje debiutavęs G. Mažeika: lygis nuo A lygos skiriasi (3)

2016 metų gruodžio 7-oji įrašyta į Lietuvos futbolo istoriją didžiosiomis raidėmis. Vienas geriausių šalies arbitrų Gediminas Mažeika tapo pirmuoju lietuviu, kuris teisėjavo UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse. Jis pasidalijo savo mintimis apie debiutą su LFF.lt portalu.

Šiaurės Korėjoje iškilmingai sutiktos auksą iškovojusios futbolininkės (4)

Antradienį gėlėmis išpuoštu transportu Šiaurės Korėjos sostinės Pchenjano gatvėmis važiavo pasaulio čempionato auksą iškovojusi futbolininkių iki 20 metų komanda.

„Real“ rimtai nusitaikė į 17-metį A. Isaką – „naująjį Z. Ibrahimovičių“ (2)

Madrido „Real“ klubas į savo gretas stengiasi prisivilioti ryškiausią Švedijos futbolo talentą – 17-metė puolėją Alexanderį Isaką, jau pramintą „naujuoju Zlatanu Ibrahimovičiumi“.