"Žalgirio" treneris smogė teisėjui

(105)
Vakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes sostinėje su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:0 laimėjo šalies čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolo komanda. Abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas.
Kumštis, smurtas
© Corbis/Scanpix
Apmaudus incidentas kilo po mačo. Vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių užsuko į teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė pagrindiniam mačo teisėjui kauniečiui Viktorui Chileckiui.

Po rungtynių panevėžiečių vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys prisipažino, kad varžybos buvo sunkios. „Kova iš tiesų buvo sunki, tačiau mes rungtynes laimėjome pelnytai. Ypač savo komandos žaidimu džiaugiausi antrajame kėlinyje“, - „Panevėžio balsui“ aiškino „Ekrano“ treneris.

„Pirmąjį kėlinį abi komandos rungtyniavo kaip lygūs priešininkai. Netgi galėčiau pasakyti, kad geriau sekėsi aikštės šeimininkams - žalgiriečiams. Antrasis kėlinys buvo mūsų. „Žalgirio“ komanda negalėjo nieko padaryti“, - pasakojo treneris.

Vertinti priešininkų komandos vyriausiojo trenerio elgesio „Ekrano“ strategas nesiryžo. „Nieko negaliu komentuoti - to įvykio nemačiau“, - aiškino V.Liubšys.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

„Barcelona“ klubo jaunieji futbolininkai sužavėjo savo pagarba varžovams

„Barcelona“ futbolo klubo vaikų komandos ugdomas ir auklėjamos pagarbos ir jautrumo varžovams dvasia. Japonijoje vykusio 12-13 metų vaikinų futbolo turnyro „World Challenge Cup“ finale susitiko „Barcelona“ klubo vaikų B komanda „La Masia“ ir jų bendraamžiai iš Japonijos „Omya“ ekipos.

Lietuvos rinktinė pradeda naują ciklą: pasikeitęs koloritas, senos abejonės (44)

Naujos aprangos, naujas treneris, tačiau ar rezultatai pagaliau bus kitokie? Lukštenti labiausiai šalies futbolo gerbėjams rūpimą klausimą Lietuvos rinktinė pradės sekmadienį. Kol kas ekipos vairininkas Edgaras Jankauskas pažadėti gali tik maksimalias pastangas, bet ne pergales, o komandos stiprybe įvardija vieningumą, bet ne meistriškumą.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinės laukia trys Europos čempionato atrankos mačai namuose (1)

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų; U-21) futbolo rinktinė šią savaitę žais pirmąsias iš trejų likusių namų rungtynių 2017 metų Europos čempionato antrosios atrankos varžybose.

D. Maradonos problemos – sulaikytas dėl suklastotų dokumentų, sukėlė skandalą (3)

Legendinis Argentinos futbolininkas Diego Maradona nesugebėjo lėktuvu iš Bueno Airių išskristi į Dubajų – 55-erių žvaigždei kelią pastojo migracijos pareigūnai.

Prancūzijos futbolo čempionas suklupo jau trečiame ture

Jau trečiame 2016–2017 metų sezono Prancūzijos futbolo pirmenybių („Ligue 1“) ture nesėkmę patyrė ir su 6 taškais į penktą vietą nukrito šalies čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas, svečiuose 1:3 (0:2) nusileidęs į antrą poziciją pakilusiai „Monaco“ (7 tšk.) ekipai.