"Žalgirio" treneris smogė teisėjui

(105)
Vakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes sostinėje su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:0 laimėjo šalies čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolo komanda. Abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas.
© Corbis/Scanpix
Apmaudus incidentas kilo po mačo. Vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių užsuko į teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė pagrindiniam mačo teisėjui kauniečiui Viktorui Chileckiui.

Po rungtynių panevėžiečių vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys prisipažino, kad varžybos buvo sunkios. „Kova iš tiesų buvo sunki, tačiau mes rungtynes laimėjome pelnytai. Ypač savo komandos žaidimu džiaugiausi antrajame kėlinyje“, - „Panevėžio balsui“ aiškino „Ekrano“ treneris.

„Pirmąjį kėlinį abi komandos rungtyniavo kaip lygūs priešininkai. Netgi galėčiau pasakyti, kad geriau sekėsi aikštės šeimininkams - žalgiriečiams. Antrasis kėlinys buvo mūsų. „Žalgirio“ komanda negalėjo nieko padaryti“, - pasakojo treneris.

Vertinti priešininkų komandos vyriausiojo trenerio elgesio „Ekrano“ strategas nesiryžo. „Nieko negaliu komentuoti - to įvykio nemačiau“, - aiškino V.Liubšys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

N. Valskio ir E. Zubo komanda Europos lygoje nusileido „Zenit“ komandai (4)

Europos futbolo lygos trečiojo atrankos varžybų etapo pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) klubas, kuriam atstovauja Nerijus Valskis ir Emilijus Zubas, namuose 0:2 (0:0) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipai.

Po pergalės „Trakų“ vyriausiasis treneris liko nusiminęs: privalėjome laimėti solidžiau (24)

Trys įvarčiai, dvi raudonos kortelės ir svarbus „Trakų“ žingsnis link europinės pasakos pratęsimo: UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse „Trakai“ namuose 2:1 (1:1) įveikė Tetovo „Shkendija“ (Makedonija) klubą ir namuose susikrautą pranašumą sieks išsaugoti po savaitės išvykoje.

„Inter“ futbolininkai sugadino paskutinį „Bayern“ testą Azijoje

Po gražios pergalės prieš Londono „Chelsea“ (3:2) daugkartiniai Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai gavo dar vieną skaudų antausį. Paskutinėse ketvirtose turo Azijoje rungtynėse ketvirtadienį Carlo Ancelotti auklėtiniai 0:2 (0:2) nusileido Milano „Inter“ komandai. Negana to, traumą patyrė Franckas Ribery.

Fantastiškas rezultatas Marijampolėje: „Sūduva“ sensacingai sutriuškino pajėgų „Sion“ klubą (206)

UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo pradžia itin sėkmingai susiklostė Marijampolės „Sūduvos“ ekipai. Ketvirtadienį savo aikštėje suvalkiečiai net 3:0 (2:0) nugalėjo vieną pajėgiausių Šveicarijos komandų „Sion“. Atsakomoji dvikova vyks po savaitės, rugpjūčio 2-ą dieną, Ženevoje.

„Trakai“ įveikė grubiai žaidusią ir be dviejų futbolininkų rungtynes baigusią „Shkendiją“ (70)

UEFA Europos lygos trečią atrankos etapą „Trakų“ futbolininkai pradėjo tvirta pergale. Ketvirtadienį Vilniaus LFF stadione vykusiose rungtynėse Olego Vasilenkos auklėtiniai 2:1 (1:1) įveikė Tetovo „Shkendijos“ klubą. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Maksimas Maksimovas. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės, liepos 3 dieną, Makedonijoje.