"Žalgirio" treneris smogė teisėjui

(105)
Vakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes sostinėje su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:0 laimėjo šalies čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolo komanda. Abu įvarčius pelnė komandos kapitonas Mantas Savėnas.
Kumštis, smurtas
© Corbis/Scanpix

Apmaudus incidentas kilo po mačo. Vyriausiasis Vilniaus ekipos treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių užsuko į teisėjų kambarį ir kumščiu bei koja smogė pagrindiniam mačo teisėjui kauniečiui Viktorui Chileckiui.

Po rungtynių panevėžiečių vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys prisipažino, kad varžybos buvo sunkios. „Kova iš tiesų buvo sunki, tačiau mes rungtynes laimėjome pelnytai. Ypač savo komandos žaidimu džiaugiausi antrajame kėlinyje“, - „Panevėžio balsui“ aiškino „Ekrano“ treneris.

„Pirmąjį kėlinį abi komandos rungtyniavo kaip lygūs priešininkai. Netgi galėčiau pasakyti, kad geriau sekėsi aikštės šeimininkams - žalgiriečiams. Antrasis kėlinys buvo mūsų. „Žalgirio“ komanda negalėjo nieko padaryti“, - pasakojo treneris.

Vertinti priešininkų komandos vyriausiojo trenerio elgesio „Ekrano“ strategas nesiryžo. „Nieko negaliu komentuoti - to įvykio nemačiau“, - aiškino V.Liubšys.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

D. Aršakianas: norėjome nepraleisti, tačiau pergalė negali būti blogas rezultatas

2016-2017 metų startą UEFA Europos lygoje „Trakai“ pažymėjo pergale. Atsitiesę po praleisto Talino „Nomme Kalju“ įvarčio, „Trakai“ įmušė dukart bei prieš atsakomąją dvikovą įgijo vieno įvarčio persvarą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Valskis ir Davidas Aršakianas.

K. Sarsanija po pralaimėjimo suomiams: mums įsigaliojo nerašytas futbolo įstatymas (10)

UEFA Europos lygos I kvalifikaciniame etape Klaipėdos „Atlantas“ namuose rezultatu 0:2 (0:0) nusileido Helsinkio HJK ekipai. Tačiau uostamiesčio komandos vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija tikino, kad Suomijoje klaipėdiečiai dės visas pastangas, jog patektų į kitą etapą.

„Trakai“ ir „Atlantas“ skirtingai pradėjo Europos lygos taurės turnyro sezoną „Sūduva“ pralaimėjo svečiuose, du fotoalbumai, visi rezultatai (32)

Ketvirtadienį tęsiasi UEFA Europos lygos taurės turnyro atrankos pirmas etapas. Jame dalyvauja trys komandos iš Lietuvos. „Trakai“ Vilniuje susitiko su Talino „Nomme Kalju“ komanda iš Estijos ir nugalėjo varžovus po atkaklios kovos rezultatu 2:1 (0:1).

J. Mourinho įdirbis: Z. Ibrahimovičius – naujasis „Man United“ pirkinys (7)

Ilgą laiką sklandę gandai pasitvirtino – Zlatanas Ibrahimovičius tapo naujuoju „Manchester United“ klubo nariu. Apie persikėlimą į Angliją 34-erių švedas patvirtinto socialiniame tinkle.

UEFA ekspertas įvertino Kauno ambicijas turėti išskirtinį futbolo stadioną nori priimti anglus ir škotus (10)

S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija bei aplink jį planuojamos permainos – įspūdingas, tačiau įveikiamas iššūkis. Tokį vertinimą išsakęs ketvirtadienį Kaune viešėjęs Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) infrastruktūros ekspertas Benas Veenbrinkas.