Vokietijos profesionalai eliminavo futbolo mėgėjus

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios Vokietijos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynės. Nepasisekė lietuvio Igorio Morino "Hanover 96" klubui, rungtyniaujančiam antrojoje šalies futbolo lygoje. "Hanover 96" komanda svečiuose 1:2 pralaimėjo Vokietijos aukščiausioje lygoje žaidžiantiems "VfB Stuttgart" futbolininkams. Igoris Morinas šį kartą žaidė nuo 67-osios rungtynių minutės.
"SC Freiburg" futbolininkai iš tolesnės kovos eliminavo aukščiausiosios lygos čempionato lyderį Leverkuzeno "Bayer" klubą, namie nugalėdami jį rezultatu 3:2. Nors svečiai ir pirmieji įmušė įvartį ( 23 min. pasižymėjo brazilas Robsonas Ponte) jau pirmajame kėlinyje "SC Freiburg" žaidėjai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį: 34-ąją minutę pasižymėjo gruzinas Levanas Kobiašvilis ir 36-ąją - Sebastianas Kehlis. 74-ąją rungtynių minutę Ulfas Kirstenas rezultatą išlygino (2:2), bet jau po trijų minučių antrasis "SC Freiburg" legionierius - prancūzas Regis Dornas (Redžis Dornas) - įmušė pergalingą įvartį šiose rungtynėse.

Du Mike'o Rietpietscho (Maiko Rytpyčo) įvarčiai padėjo "VfL Bochum" vienuolikei svečiuose 5:0 sutriuškinti "TSV 1860 Miunchen" komandą. Beje, šeimininkai rungtynes baigė devyniese: 60-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Marco Kurzas (Markas Kurcas), o po dviejų minučių - norvegas Erikas Myklandas.

Antrąją vietą čempionate užimantys "Schalke 04" futbolininkai savo aikštėje 2:1 nugalėjo Dortmundo Borussia" ekipą bei neleido varžovams atsirevanšuoti už triuškinančią pergalę Dortmunde (4:0) aukščiausiosios lygos čempionato mače rugsėjo mėnesį.

Dviejų antrosios lygos klubų dvikovoje Menchengladbacho "Borussia" namuose 1:0 nugalėjo "Nurnberg" ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

Teisę žaisti Vokietijos futbolo taurės ketvirtfinalyje dar antradienį užsitikrino Gintaro Staučės "MSV Duisburg" klubas ir dvi mėgėjų lygose rungtyniaujančios vienuolikės - Berlyno "Union" bei "FC Magdeburg".

Vokietijos futbolo taurės ketvirtfinalio burtai, kurie komandas suskirstys poromis, bus traukiami šeštadienį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Tragiškas startas: „Schalke“ – vis dar be taškų Prancūzijoje pirmauja „Nice“, Anglijoje „Southampton“ pergalė

Gelzerkincheno „Schalke“ klubas ir toliau išlieka vienintelis Vokietijos „Bundesliga“ čempionate vis dar neturintis taškų – patyrė jau net penktą pralaimėjimą iš eilės.

A. Griezmannas padėjo „Atletico“ išvargti pergalę Italijoje – „Roma“ nesėkmė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „Primera“ lygos 6-ame ture turėjo nemažai vargo su La Korunijos „Deportivo“ futbolininkais, kuriuos įveikė minimaliu rezultatu 1:0.

Apgalvota vaidyba ar realybė? Š. Korėjos vartininkas tituluojamas blogiausiu pasaulyje (18)

Futbole neretai galima išvysti kuriozinių įvarčių, bet tai, ką pademonstravo Šiaurės Korėjo 16-mečių rinktinės vartininkas, pasaulis dar nėra matęs.

Lietuvos 17-mečiai kaip reikiant susikomplikavo savo padėtį (9)

Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė Europos čempionato atrankoje patyrė nesėkmę. Mūsiškiai Alytaus miesto stadione 1:2 turėjo pripažinti Norvegijos bendraamžių pranašumą.

Šiaulietes nuo eilinio čempionių titulo skiria vos žingsnis (2)

Šešioliktą pergalę iš eilės Lietuvos moterų futbolo A lygoje iškovojo lyderė ir čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda, kurią nuo eilinio čempionės titulo dabar skiria vos viena pergalė.