Šalies čempionas Dortmundo „Borussia“ klubas namų rungtynėse net 5:1 (2:0) sutriuškino „Wolfsburg“ komandos futbolininkus.

Jau po pirmų 45 minučių šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po pertraukos sužaidus 15 minučių persvarą sušvelnino Alexanderis Hlebas. Vos po minutės „Borussia“ saugas Svenas Benderis atstatė savo komandos turėtą dviejų įvarčių persvarą, o per likusį laiką dar po kartą pasižymėjo Robertas Lewandowskis ir Mario Gotze.

Apmaudžią nesėkmę Brėmene patyrė Lukaso Podolskio vedamas „Koln“ klubas. Vos prasidėjus rungtynėms į „Werder“ komandos vartus kamuolį pasiuntė Christianas Clemensas, o 45-ą minutę vartininką Timą Wiese‘ą nuginklavo ir puolėjas L. Podolski.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai rezultatu tapo 1:2. Pirmą šeimininkų įvartį įmušė Claudio Pizarro. Dar po kelių akimirkų „Werder“ futbolininkai įgijo ir kiekybinę persvarą, nes iš aikštės buvo pašalintas „Koln“ ekipos gynėjas Sereno.

Nuo šios akimirkos „Werder“ futbolininkai kur kas didesnėmis pastangomis šturmavo svečių komandos vartus ir galiausiai rezultatas tapo 2:2. - 54-ą minutę 11 m baudinį realizavo pirmo įvarčio autorius C. Pizarro.

Artėjant susitikimo pabaigai svečiai galutinai palūžo. Išsekę trenerio Stale‘o Solbakkeno auklėtiniai į savus vartus praleido ir trečią įvartį, o „Werder“ puolėjas C. Pizarro, pelnęs asmeninį „hattrick‘ą“, atvedė savo komandą į pergalę.

Leverkūzeno „Bayer” 2 - 2 „Hamburg”

6' [1 - 0] Andre Schurrle
20' [2 - 0] Lars Bender
34' [2 - 1] Heiko Westermann
58' [2 - 2] Marcell Jansen