„Koln“ išsiveržė į priekį jau 4-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Lukasas Podolski, ir ilgą laiką pirmavo, tačiau 60-ąją minutę rezultatą išlygino Ciprianas Marica. Po dviejų minučių krito dar vienas to paties futbolininko įvartis ir „Schalke“ persvėrė rezultatą.

Dar po šešių minučių „Koln“ futbolininkų klaida privertė mačo teisėją skirti 11 metrų baudinį į jų vartus. Jį sėkmingai realizavo Klasas Jaano Huntelaaras, o „Koln“ narys Miso Brecko buvo išvarytas iš aikštės. Negana to, 83 minutę krito dar vienas „Schalke“ įvartis, kai pasižymėjo Marco Hogeris - 4:1.

Miuncheno „Bayern“ klubo futbolininkai savo aikštėje be didesnių problemų įveikė „Wolfsburg“ ekipą rezultatu 2:0 (0:0). Įvarčius įmušė Mario Gomezas ir Ivica Oličius.

Tuo metu Dortmundo „Borussia“ taip pat be didesnių nesklandumų susitvarkė su „Hoffenheim“ komanda - 3:1. Taigi Vokietijos pirmenybėse ir toliau išlieka trivaldystė.

Visi rezultatai:

„Hertha“ 1 – 2 „Hamburg“
25' [0 - 1] Marcell Jansen
45' [0 - 2] Mladen Petrič
82' [1 - 2] Pierre-Michael Lasogga

Miuncheno „Bayern“ 2 – 0 „Wolfsburg“
60' [1 - 0] Mario Gomez
90' [2 - 0] Ivica Olič

„Augsburg“ 2 – 2 „Kaiserslautern“
5' [1 - 0] Marcel De Jong
26' [1 - 1] Florian Dick
48' [1 - 2] Florian Dick
66' [2 - 2] Stephan Hain

Dortmundo „Borussia“ 3 – 1 „Hoffenheim“
16' [1 - 0] Shinji Kagawa
31' [2 - 0] Kevin Grosskreutz
55' [3 - 0] Shinji Kagawa
63' [3 - 1] Fabian Johnson

Brėmeno„Werder“ 1 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“
30' [1 - 0] Claudio Pizarro
57' [1 - 1] Stefan Reinartz

„Koln“ 1 – 4 „Schalke“
4' [1 - 0] Lukas Podolski
60' [1 - 1] Ciprian Marica
72' [1 - 2] Ciprian Marica
78' [1 - 3] Klaas Jan Huntelaar (11 m)
83' [1 - 4] Marco Hoger

78' Miso Brecko („Koln“) parodyta raudona kortelė.