Pirmiesiems 14 minutę pasižymėti pavyko Poznanės „Warta“ futbolininkams. Po praleisto įvarčio nepalūžę žalgiriečiai rezultatą išlygino jau 19 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Mantas Kuklys. Pergalingą įvartį Lietuvos komandai 63 minutę pelnė peržiūroje dalyvaujantis saugas iš Kroatijos - Andro Svrljuga.

VMFD „Žalgiris“ ekipai susitikimas prasidėjo nelengvai. Aukštu tempu vykusiose rungtynėse Poznanės „Warta“ pirmoji sugebėjo primesti savąjį žaidimo stilių. Aktyviai žalgiriečius spaudę Poznanės komandos žaidėjai ilgai kontroliavo kamuolį, surengė keletą pavojingų atakų.

Viena iš jų 14-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Dešiniajame aikštės krašte nuo „Žalgirio“ gynėjų pabėgęs „Wartos“ futbolininkas niekieno nedengiamas tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į Mariaus Rapalio ginamus vartus - 1:0.

Varžovai turėta persvara džiaugėsi neilgai. Po praleisto įvarčio penketą minučių prie savo vartų buvę prispausti žalgiriečiai 19 minutę netikėtai užklupo nepasiruošusius „Wartos“ gynėjus. Jų pačių aikštės pusėje perėmę kamuolį „Žalgirio“ futbolininkai surengė žaibišką kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Mantas Kuklys šaltakraujišku smūgiu išlygino rezultatą - 1:1.

Atsitiesę Lietuvos sostinės reprezentacinės komandos žaidėjai pamažu pradėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. „Wartai“ vis sunkiau sekėsi priartėti prie „Žalgirio“ vartų, tad pagrindiniai įvykiai persikėlė į aikštės vidurį. Ten netrūko kietos kovos, tačiau laimėtojų joje nebuvo. Ramiai užbaigę pirmąjį kėlinį futbolininkai išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui.

Antroje susitikimo dalyje viskas prasidėjo iš pradžių: aukštas rungtynių tempas, dažnos atakos, daug smūgių. Žalgiriečiai po pertraukos į aikštę išėjo atlikę tris keitimus, o prabėgus dešimčiai minučių buvo atliktas ir ketvirtasis. Pasirodę nauji žaidėjai komandai suteikė papildomos energijos bei naujų minčių.

„Wartos“ futbolininkams kurį laiką nesisekė persiorientuoti prie pasikeitusio „Žalgirio“ žaidimo. Tuo pasinaudoję vilniečiai 63 minutę išsiveržė į priekį. Greitos atakos metu sulaukęs tikslaus komandos draugo perdavimo Andro Svrljuga meistriškai perkėlė kamuolį per varžovų vartininką ir pelnė savo pirmąjį įvartį vilkint žaliai baltą aprangą - 2:1.

Po kurio laiko galiausiai atkutę Poznanės ekipos žaidėjai uoliai stengėsi išlyginti rezultatą. Jiems kelis kartus pavyko surengti pavojingus išpuolius bei atlikti baudos smūgis, tačiau drausmingai gynęsi žalgiriečiai gynyboje neklydo. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Wartos“ ekipa vos pati nepraleido trečiojo įvarčio į savo vartus.

VMFD „Žalgiris“: Marius Rapalis, Jaunius Juozaitis, Georgas Freidgeimas, Andrius Skerla, Karolis Urbaitis, Mantas Kuklys, Paulius Janušauskas, Andro Svrljuga, Pavelas Komolovas, Povilas Krasnovskis, Antonio Pejanovičius. Po keitimo: Calumas Elliotas (46’), Arminas Vaskela (46’), Tomislavas Pekas (46’), Andrejus Nagumanovas (56’), Luka Peričius (56’), Raimondas Vilėniškis (68’), Mario Grgurovičius (68’), Algis Jankauskas (69’), Egidijus Vaitkūnas (73’).