Ketvirtą kartą laimėjusi šalies čempionatą, "Vasco da Gama" vienuolikė iškovojo teisę dalyvauti Pietų Amerikos "Libertadores Cup" klubinių komandų turnyre.

Ketvirtadienio mačas buvo pakartotinės pirmenybių finalo rungtynės, kurias praėjusių metų gruodžio 30 dieną teko nutraukti dėl incidento "Sao Januario" stadione. Tąsyk dėl aistruolių spūsties griuvo futbolo aikštę nuo tribūnų skirianti metalinė tvora, sužeidusi 168 asmenis. Esant rezultatui 0:0, mačas 23-iąją minutę buvo nutrauktas, nes sužeistiesiems skubiai reikėjo medikų pagalbos.

Pirmosios finalo rungtynės San Paule buvo pasibaigusios lygiosiomis 1:1.

Ketvirtadienio mače įvarčius nugalėtojams pelnė Juninho (Žuninjas, 29 min.), Jorginho (Žoržinjas, 39 min.) ir 34-erių metų Romario (Romarijus, 52 min.), kuriam šis įvartis buvo dvidešimtas šalies čempionate.

Vienintelio įvarčio autorius svečių ekipoje - Adaozinho (Adaozinjas, 36 minutę).

Rezultatyviausiu Brazilijos futbolo čempionato - Žoao Avelanžo taurės turnyro - žaidėju tapo "Sao Caetano" klubo puolėjas Adhemaras, pelnęs 22 įvarčius.

Chaotiškai vykusiame Brazilijos futbolo čempionate dalyvavo daugiau nei 100 komandų.