Frankfurto komandos bėdos prasidėjo jau 3-ąją mačo minutę, kai iš aikštės buvo išvarytas vartininkas Lukasas Hradecky – suomis ranka sužaidė išbėgęs už savo baudos aikštelės ribų.

Visai netrukus, 6 min. pirmąjį įvartį pelnė Marvinas Compperas, per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje persvarą padvigubino Timo Werneris, o 67 min. kamuolį į savus vartus nukreipė svečių gynėjas Jesusas Vallejo.

Po šio mačo lentelėje „Leipzig“ nuo „Bayern“ turnyro lentelėje atsilieka tik trimis taškais.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę šventė iki šiol nė karto nepralaimėjęs „Hoffenheim“ klubas, kuris išvykoje 2:0 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.

47 min. pasižymėjo Sandro Wagneris, 64 – Andrejus Kramaričius.

„Hoffenheim“ turnyro lentelėje užima trečiąją poziciją.

Kiti rezultatai

„Darmstadt“ 0 – 0 Monchengladbacho „Borussia“

Gelzenkircheno „Schalke“ 1 – 0 „Ingolstadt“

Bremeno „Werder“ 1 – 2 Dortmundo „Borussia“

„Wolfsburg“ 1 – 0 „Hamburger SV“

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)