Rungtynės Diego Simeone auklėtiniams prasidėjo itin nesėkmingai ir po pirmųjų 13 minučių šeimininkai jau pirmavo rezultatu 3:0. 6-ą min. suklydo „Rojiblancos“ gynėjas Miranda, pasiuntęs kamuolį į savus vartus.

Vos po minutės užsivedę „Valencia“ futbolininkai pelnė dar vieną įvartį - pasižymėjo Andre Gomesas. 13-ą minutę UEFA Čempionų lygos finalininkai sulaukė ir trečio antausio – po kampinio pasižymėjo Nicolas Hernanas Otamendi.

29-ą minutę Mario Mandžukičius rezultatą sušvelnino. 45-ą minutę „Atletico“ galėjo atgaivinti viltis iškovoti pergalę, tačiau 11 m baudinio nerealizavo Guilherme Siqueira.

Per likusį antrojo kėlinio laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir „Valencia“ iškovojo dar vieną pergalę bei išsaugojo antrą vietą. Pačioje susitikimo pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas „Atletico“ žaidėjas Alessio Cerci.

Kitose rungtynėse „Primera“ čempionate pirmaujanti „Barcelona“ neturėjo vargo Madride, kur rezultatu 2:0 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo įprastinis duetas - 35 ir 36 min. vieną po kito įvarčius pelnė Lionelis Messi ir Neymaras.

„Rayo Vallecano“ mačą baigė be dviejų pašalintų futbolininkų. Po dvi geltonas korteles susirinko ir iš aikštės buvo išprašyti Jorge Garcia Morcillo (60 min.) bei Javieras Aquino (90 min.)

Po pergalės „Barca“ vėl pakilo į pirmą vietą bei susigrąžino dviejų taškų pranašumą prieš „Valencia“ klubą.

„Valencia“ 3–1 „Atletico Madrid“

6' [1–0] Miranda (į savus vartus)
7' [2–0] Andre Gomes
13' [3–0] Nicolas Hernanas Otamendi
29' [3–1] Mario Mandžukič
45' Guilherme Siqueira („Atletico“) nerealizavo 11m. baudinio
90' Alessio Cerci („Atletico“) pašalintas iš aikštės

„Rayo Vallecano“ 0-2 „Barcelona“

35' [0-1] Lionel Messi
36' [0-2] Neymar
60' Jorge Garcia Morcillo („Rayo Vallecano“) - pašalintas iš aikštės
90' Javier Aquino („Rayo Vallecano“) - pašalintas iš aikštės

„Eibar“ 3-3 „Levante“

2' [0-1] Jose Luis Morales
44' [0-2] Victor Camarasa
46' [1-2] Pedro Munoz Lopez (į savus vartus)
70' [2-2] Saul Berjon Perez
79' [2-3] Victor Casadesus
90' [3-3] Federico Piovaccari

„Almeria“ 2-2 „Elche“

6' [0-1] Victor Romero Rodriguez
37' [1-1] Jose Antonio Verza (iš 11 m baudinio)
57' [1-2] Jonathas
67' Jonathas („Elche“) - pašalintas iš aikštės
84' [2-2] Tommer Hemed

„Malaga“ 2-1 „Granada“

1' [0-1] Youssef El Arabi
60' [1-1] Roque Santa Cruz
72' Marcos Angeleri („Malaga“) - pašalintas iš aikštės
80' [2-1] Antunes (iš 11 m baudinio)