Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai įgijo 13 taškų persvarą, kurią svečiams įpusėjus rungtynėms pavyko sumažinti iki 11 taškų (56:45). Po trečiojo kėlinio Permės ekipos pranašumas išaugo iki 18 taškų (82:64).

8 taškus nugalėtojams pelnė Tomas Pačėsas, 6 - Artūras Javtokas. Rytis Vaišvila šįkart taškų nepelnė.

"Ural-Great" komandoje rezultatyviausiai žaidė Sergejus Čikalkinas (22 tšk.), Michailas Michailovas (19), Viačeslavas Šušakovas (17) ir amerikietis Kanielis Dickensas (Kanielis Dikensas, 15 tšk.).

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo amerikiečiai Jeraldas Honeycuttas (Džeraldas Hanikatas, 32 tšk.) ir Willardas Fordas (Vilardas Fordas, 17 tšk.) bei Aleksandras Guturovas (11 tšk.).

Po šios pergalės Permės klubas iš šeštosios vietos pakilo į penktąją, o Saratovo komanda iš antrosios pozicijos smuktelėjo į ketvirtąją.

Rusijos superlygos čempionato A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai):

1. Mineralinių Vandenų "Lokomotiv"  5  5  0