Juo turėtų tapti SSC „Napoli“ klubas, kuris pirmą mačą svečiuose prieš „Wolfsburg“ laimėjo net 4:1 (2:0) ir įteikė puikią dovaną savo treneriui Rafaeliui Benitezui, kaip tik ketvirtadienį šventusiam 55-tąjį gimtadienį.

Du įvarčius Italijos komandai pelnė Marekas Hamšikas, po vieną – Gonzalo Higuainas ir Manolo Gabbiadini. Šeimininkams rezultatą sušvelninti pavyko tik 80 min., kai pasižymėjo Nicklas Bendtneris.

Itin apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido Kijevo „Dinamo“ ekipa, kuri namuose praleido įvartį 92 min. ir tenkinosi lygiosiomis 1:1 (1:0) su Florencijos „Fiorentina“.

Dar skaudžiau rungtynių pabaiga susiklostė Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkams, kurie Ispanijoje ilgai pirmavo prieš „Sevillą“, tačiau 73 min. leido Carlosui Baccai rezultatą išlyginti, o 88 min. Denisui Suarezui ir persverti – 1:2 (1:0).

Atsakomieji susitikimai vyks lygiai po savaitės.

Rungtynės:

Dniepropetrovsko „Dnipro“ 0 – 0 „Club Brugge“

Kijevo „Dinamo“ 1 – 1 Florencijos „Fiorentina“
36' [1 – 0] Jeremain Lens
90+2' [1 – 1] Khouma Babacar

„Sevilla“ 2 – 1 Sankt Peterburgo „Zenit“
29' [0 – 1] Aleksandr Riazancev
73' [1 – 1] Carlos Bacca
88' [2 – 1] Denis Suarez

„Wolfsburg“ 1 – 4 SSC „Napoli“
15' [0 – 1] Gonzalo Higuain
23' [0 – 2] Marek Hamšik
64' [0 – 3] Marek Hamšik
77' [0 – 4] Manolo Gabbiadini
80' [1 – 4] Nicklas Bendtner

2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)