Įvarčius Zalcburgo ekipai pelnė Andreasas Ulmeris 51-ą min. ir Martinas Hintereggeris 89-ą min. iš 11 metrų baudinio.

Trečiadienį pergales taip pat šventė škotų „Celtic“ ir šveicarų „Basel“ klubai, o dar trys mačai baigėsi taikiai.

Čempionų lyga

Helsinkio HJK (Suomija) 0 – 0 „Astana“ (Kazachstanas);

„Salzburg“ (Austrija) 2 – 0 „Malmo“ (Švedija);

51' Andreas Ulmer [1 - 0]
89' Martin Hinteregger [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Bukarešto FC „Steaua“ (Rumunija) 1 – 1 Belgrado „Partizan“ (Serbija);

62' Miroslav Vuličevič [0 - 1]
81' Fernando Varela [1 - 1]

Glazgo „Celtic“ FC (Škotija) 1 – 0 „Qarabag“ FK (Azerbaidžianas);

82' Dedryck Boyata [1 - 0]

Poznanės „Lech“ (Lenkija) 1 – 3 FC „Basel 1893“ (Šveicarija);

34' Michael Lang [0 - 1]
36' Denis Thomalla [1 - 1]
77' Marc Janko [1 - 2]
90+2' Davide Calla [1 - 3]

66' Tomasz Kedziora („Lech“) - raudona kortelė
67' Shkelzen Gashi („Basel 1893“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
90+3' Taulant Xhaka („Basel 1893“) - raudona kortelė

Vienos „Rapid“ (Austrija) 2 – 2 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija).

25' Davy Klaassen [0 - 1]
43' Davy Klaassen [0 - 2]
48' Florian Kainz [1 - 2]
76' Robert Berič [2 - 2]

59' Stefan Schwab („Rapid“) - raudona kortelė

Vienintelėse Europos lygos turnyro trečio atrankos etapo pirmose rungtynėse trečiadienį „Jablonec“ klubas iš Čekijos namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo danų „FC Copenhagen“ komandai. Pergalingą įvartį slovėnas Benjaminas Verbičius įmušė 51-ą min.

Europos lygos turnyras

Rezultatas:

„Jablonec“ (Čekija) 0 - 1 „FC Copenhagen“ (Danija).

51' Benjamin Verbič [0 - 1]

69' Stanislav Tecl („Jablonec“) - raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)