Jie svečiuose 3:2 (3:2) nugalėjo danų „Kobenhavn“ ekipą ir atsakomojoje dvikovoje po savaitės džiaugtųsi ne tik lygiosiomis, bet ir minimaliu pralaimėjimu, jei varžovai įmuš mažiau nei 3 įvarčius.

Austrų „Salzburg“ klubas savo aikštėje iki paskutinės akimirkos pirmavo 2:0, bet 90 min. praleido įvartį ir kiek komplikavo situaciją – pergalė 2:1 (1:0) prieš švedų „Malmo“.

Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis vėl išlaikė savo vartus sausus, o jo atstovaujama Bukarešto „Steaua“ namuose 1:0 (0:0) palaužė Razgrado „Ludogorec“ klubą iš Bulgarijos. Pergalingą įvartį šeimininkams 88 min. pelnė Alexandru Chipciu, kuris pirmajame kėlinyje, 34 min., nerealizavo 11 metrų baudinio.

Intriguojanti akistata Neapolyje tarp vietos „Napoli“ ir Bilbao „Athletic“ baigėsi taikiai 1:1 (0:1), o „Bešiktaš“ ir Londono „Arsenal“ komandos Stambule išsiskyrė be įvarčių – 0:0 (0:0), nors kiek aktyvesni buvo turkai.

Trečiadienį savo santykius pradės aiškintis kitos penkios poros: „Maribor“ – Glazgo „Celtic“, „Aalborg“ – Nikosijos APOEL, Bratislavos „Slovan“ – Borisovo BATE, Lježo „Standard“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Lille“ – „Porto“.

Rungtynės:

„Kobenhavn“ 2 – 3 Lėverkuzeno „Bayer“
5' [0 – 1] Stefan Kiessling
9' [1 – 1] Mathias Jorgensen
12' [2 – 1] Daniel Amartey
31' [2 – 2] Karim Bellarabi
43' [2 – 3] Heung-Min Son

„Salzburg“ 2 – 1 „Malmo“
16' [1 – 0] Franz Schiemer
54' [2 – 0] Jonathan Soriano
90' [2 – 1] Emil Forsberg

Bukarešto „Steaua“ 1 – 0 Razgrado „Ludogorec“
88' [1 – 0] Alexandru Chipciu

34' Alexandru Chipciu („Steaua“) nerealizavo 11 m baudinio

„Napoli“ 1 – 1 Bilbao „Athletic“
41' [0 – 1] Iker Muniain
68' [1 – 1] Gonzalo Higuain

Stambulo „Bešiktaš“ 0 – 0 Londono „Arsenal“

80' Aaron Ramsey („Arsenal“) parodyta raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)