UEFA Čempionų lygos aštuntfinalis: Romoje – C. Ronaldo šedevraskitoje poroje – „Wolfsburg“ pergalė

(47)
Trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos pirmosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Juose pergales, skirtingai nei antradienį, šventė svečių komandos – Madrido „Real“ ir „VfL Wolfsburg“.
Cristiano Ronaldo
© AP/Scanpix

„Real“ futbolininkai Italijos sostinėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Romą“. Puikų įvartį 57 min. po individualaus reido pelnė Cristiano Ronaldo, pasiuntęs kamuolį į patį viršutinį tolimąjį vartų kampą, o 86 min. pasižymėjo Jese Rodriguezas.

Tuo metu „VfL Wolfsburg“ klubas išvykoje 3:2 (1:0) įveikė belgų „Gent“, nors iki 80 minutės pirmavo net 3:0. Du įvarčius vokiečiams įmušė Julianas Draxleris (44 ir 54 min.), vieną – Maxas Kruse'as (60 min.).

Šeimininkų gretose po kartą tiksliai smūgiavo Svenas Kumsas (81 min.) ir Kalifa Coulibaly (89 min.).

Atsakomieji šių porų mačai numatyti kovo 8 dieną.

Rungtynės:

„AS Roma“ 0 – 2 Madrido „Real“
57' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
86' [0 – 2] Jese Rodriguez

„Gent“ 2 – 3 „VfL Wolfsburg“
44' [0 – 1] Julian Draxler
54' [0 – 2] Julian Draxler
60' [0 – 3] Max Kruse
81' [1 – 3] Sven Kums
89' [2 – 3] Kalifa Coulibaly

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai

Šio UEFA Čempionų lygos sezono finalas vyks gegužės 28 d. legendiniame Milano San Siro stadione, Italijoje.

Turnyro nugalėtojų titulą gina FC „Barcelona“, kuri 2015-aisiais finale Berlyne 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje – 16-mečio akistata su mirtimi gyvybei pavojus nebegresia

Šeštadienį Trakuose vykusiose Lietuvos pirmos lygos 27-o turo rungtynėse „Trakų B“ komanda susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Tačiau vienas incidentas nustūmė futbolą į šalutinį planą. Pirmo kėlinio 17-ą min. „Trakų B“ ekipos puolėjas netikėtai pasiprašė keitimo, o po kelių dešimčių sekundžių sukniubo aikštės viduryje.

Lietuvos A lygoje „Sūduva“ įveikė autsaiderį „Kauno Žalgirį“

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį žaidžiamos dvejos 27-o turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priėmė autsaiderį „Kauno Žalgirį“, įveikė varžovus rezultatu 2:0 (0:0), iškovojo 14 pergalę ir su 48 taškais pavijo konkurentą kovoje dėl trečios vietos Klaipėdos „Atlantą“.

Anglijos čempionate „Liverpool“ šventė sunkią pergalę Svonsyje (1)

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos penkerios septinto turo rungtynės. Anksčiausiose jų „Liverpool“ klubas svečiuose susitiko su „Swansea“ komanda ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 2:1 (0:1).

Neymaras padavė į teismą Brazilijos vyriausybę

„Barcelona“ (Ispanija) futbolo klubo ir Brazilijos nacionalinės rinktinės puolėjas Neymaras teismui pateikė ieškinį prieš Brazilijos vyriausybę.

„Lietavos“ futbolininkas T. Salamanavičius: norime reabilituotis prieš savo gerbėjus

Po „SMScredit.lt A lygos“ čempionato pertraukos Jonavos „Lietavos“ futbolininkai spalio 2 d. vyks į Vilnių, kur Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione susitiks su viena čempionato lydere „Trakų“ ekipa.