UEFA Čempionų lygos aštuntfinalis: Romoje – C. Ronaldo šedevraskitoje poroje – „Wolfsburg“ pergalė

(47)
Trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos pirmosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Juose pergales, skirtingai nei antradienį, šventė svečių komandos – Madrido „Real“ ir „VfL Wolfsburg“.
Cristiano Ronaldo
© AP/Scanpix

„Real“ futbolininkai Italijos sostinėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Romą“. Puikų įvartį 57 min. po individualaus reido pelnė Cristiano Ronaldo, pasiuntęs kamuolį į patį viršutinį tolimąjį vartų kampą, o 86 min. pasižymėjo Jese Rodriguezas.

Tuo metu „VfL Wolfsburg“ klubas išvykoje 3:2 (1:0) įveikė belgų „Gent“, nors iki 80 minutės pirmavo net 3:0. Du įvarčius vokiečiams įmušė Julianas Draxleris (44 ir 54 min.), vieną – Maxas Kruse'as (60 min.).

Šeimininkų gretose po kartą tiksliai smūgiavo Svenas Kumsas (81 min.) ir Kalifa Coulibaly (89 min.).

Atsakomieji šių porų mačai numatyti kovo 8 dieną.

Rungtynės:

„AS Roma“ 0 – 2 Madrido „Real“
57' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
86' [0 – 2] Jese Rodriguez

„Gent“ 2 – 3 „VfL Wolfsburg“
44' [0 – 1] Julian Draxler
54' [0 – 2] Julian Draxler
60' [0 – 3] Max Kruse
81' [1 – 3] Sven Kums
89' [2 – 3] Kalifa Coulibaly

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai

Šio UEFA Čempionų lygos sezono finalas vyks gegužės 28 d. legendiniame Milano San Siro stadione, Italijoje.

Turnyro nugalėtojų titulą gina FC „Barcelona“, kuri 2015-aisiais finale Berlyne 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Draugiškose futbolo rungtynėse Prancūzija išplėšė pergalę prieš Kamerūną Švedija ir Slovėnija išsiskyrė taikiai

Pirmadienio vakarą artėjančiam Europos futbolo čempionatui besirengiančios dvi rinktinės žaidė draugiškus kontrolinius susitikimus. Švedija namuose Malmės stadione jėgas išbandė su Slovėnija. Dvikova baigėsi taikiai ir be įvarčių 0:0.

Juanfranas parašė jausmingą laišką „Atletico“ gerbėjams (10)

Madrido „Atletico“ gynėjas Juanfranas atviru laišku kreipėsi į gerbėjus. Priminsime, kad būtent po jo nerealizuoto vienuolikos metrų baudinio Cristiano Ronaldo atsakė tiksliu smūgiu ir garantavo Madrido „Real“ klubui pergalę UEFA Čempionų lygos finale.

M. Rashfordas ir C. Borthwickas-Jacksonas pelningai pratęsė sutartis su „Man United“ klubu (2)

Anglijos „Manchester United“ klubo puolėjas Marcusas Rashfordas ir gynėjas Cameronas Borthwickas-Jacksonas pratęsė sutartis su komanda. Apie tai skelbiama „United“ ekipos oficialioje svetainėje.

Draugiškose futbolo rungtynėse – Brazilijos ir Kolumbijos pergalės įvarčių video

„Copa America“ futbolo taurės turnyrui besirengianti Brazilijos rinktinė draugiškose rungtynėse Jungtinių Valstijų mieste Denveryje susitiko su Panamos komanda ir nugalėjo varžovus rezultatu 2:0 (1:0).

Kito sezono Anglijos „Premier“ lygos naujokai – kas jie?

Nors stipriausioje Anglijos futbolo „Premier“ lygoje paskutinės sezono rungtynės buvo sužaistos dar prieš dvi savaites, futbolo karštinė šioje šalyje nesibaigė iki šio savaitgalio.