Dėl F grupės nugalėtojo vardo Madrido „Santiao Bernabeu“ stadione grūmėsi vietos „Real“ ir Dortmundo „Borrusia“ klubai.

Nors madridiečiai po dviejų Karimos Benzemos (28 ir 53 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tikslūs Pierre'o-Emericko Aubameyango (61 min.) ir Marco Reuso (89 min.) smūgiai padovanojo lygiąsias 2:2 ir pirmą vietą grupėje Vokietijos ekipai.

Įdomu, kad pirma dvikova Dortmunde taip pat baigėsi tokiu pačiu rezultatu.

Tuo metu lietuvis Gediminas Mažeika debiutavo UEFA Čempionų lygoje kaip vyriausias rungtynių teisėjas, o jam talkino arbitrų brigada iš Lietuvos.

E grupės mače Vokietijoje Lėverkuzeno „Bayer“ net 3:0 (1:0) sutriuškino AS „Monaco“, o G. Mažeika 82 min. į svečių vartus paskyrė 11 metrų baudinį.

Jo stojęs mušti Wendellis pataikė į skersinį, bet nuo jo atšokęs kamuolys atsitrenkė į AS „Monaco“ vartininko Morgano De Sanctis nugarą ir vis tiek įkrito į vartus.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus traukiami pirmadienį, gruodžio 12 d.

G grupės paskutiniame ture „Porto“ net 5:0 (3:0) sutriuškino Anglijos čempioną „Leicester City“ klubą, kuriam tai buvo pirma nesėkmė turnyre, ir užsitikrino vietą tarp 16-os geriausių šio sezono komandų.

H grupėje dėl paskutinio laisvo kelialapio į kitą etapą santykius aiškinosi „Lyon“ ir „Sevilla“ futbolininkai. Prancūzus tenkino tik pergalė ne mažesniu nei dviejų įvarčių skirtumu, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0 (0:0).

Pirmą vietą H grupėje užėmė Turino „Juvnetus“, kuris savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė Zagrebo „Dinamo“ atstovus.

Rungtynės:

E grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ 3 – 0 AS „Monaco“
30' [1 – 0] Vladlen Jurčenka
48' [2 – 0] Julian Brandt
82' [3 – 0] Morgan De Sanctis (į savo vartus)

82' Wendell („Bayer“ nerealizavo 11 m baudinio

Londono „Tottenham Hotspur“ 3 – 1 Maskvos CSKA
33' [0 – 1] Alan Dzagojev
38' [1 – 1] Dele Alli
45+1' [2 – 1] Harry Kane
77' [3 – 1] Igor Akinfejev (į savo vartus)

1.Monaco63219:711
2.Bayer62408:410
3.Tottenham Hotspur62136:67
4.CSKA60335:113

F grupė

Varšuvos „Legia“ 1 – 0 Lisabonos „Sporting“
30' [1 – 0] Guillherme

85' William Carvalho („Sporting“) parodyta raudona kortelė

Madrido „Real“ 2 – 2 Dortmundo „Borussia“
28' [1 – 0] Karim Benzema
53' [2 – 0] Karim Benzema
61' [2 – 1] Pierre-Emerick Aubameyang
89' [2 – 2] Marco Reus

1.Borussia642021:914
2.Real633016:1012
3.Legia61149:244
4.Sporting61055:83

G grupė

„Brugge“ 0 – 2 „Kobenhavn“
8' [0 – 1] Brandon Mechele (į savo vartus)
15' [0 – 2] Mathias Joergensen

FC „Porto“ 5 – 0 „Leicester City“
6' [1 – 0] Andre Silva
26' [2 – 0] Jesus Corona
44' [3 – 0] Yacine Brahimi
64' [4 – 0] Andre Silva (11 m)
77' [5 – 0] Diogo Jota

1.Leicester64117:613
2.Porto63219:311
3.Kobenhavn62317:29
4.Brugge60062:140

H grupė

Turino „Juventus“ 2 – 0 Zagrebo „Dinamo“
52' [1 – 0] Gonzalo Higuain
73' [2 – 0] Daniele Rugani

„Lyon“ 0 – 0 „Sevilla“