Pirmame kėlinyje Lotės komanda sugebėjo niekuo nenusileisti galingiems savo oponentams – po 45 min. įvarčių nebuvo pelnyta, o „Borussia“ savo sąskaitoje turėjo 2 geltonas korteles.

Tačiau ilgai už ūsų tampytas liūtas pabudo po pertraukos. 57 min. kamuolį varžovų vartininkui tarp kojų pirmasis pasiuntė Christianas Pulisicas.

Christian Pulisic is on 🔥! That's the American's third goal in his last four games for Borussia Dortmund, now up 1–0 in the DFB-Pokal. pic.twitter.com/Z5W4RoUFh9
— Planet Fútbol (@si_soccer) March 14, 2017

66 min. galingu smūgiu persvarą padvigubino Andre Schurrle.

SCHÜRRLE! SF Lotte 0-2 BVB pic.twitter.com/Fx4KNZlryi
— @BVBSudtribune (@VinesBVB) March 14, 2017

83 min. tašką rungtynėse padėjo trečią svečių įvartį baudos smūgiu pelnęs Marcelis Schmelzeris.

SCHMELZER! SF Lotte 0-3 BVB pic.twitter.com/dlPs1kYPCM— @BVBSudtribune (@VinesBVB) March 14, 2017

Šis mačas Lotėje turėjo įvykti dar vasario 28 d., tačiau dėl stipraus snygio buvo perkeltas.

Pusfinalyje „Borussia“ kausis su Miuncheno „Bayern“. Kita pusfinalio pora – Menchengladbacho „Borussia“ – Frankfurto „Eintracht“.

Pusfinaliai bus žaidžiami balandžio 25-26 dienomis.