Tai buvo ketvirtoji iš eilės Portlendo komandos pergalė rungtynėse su Jutos ekipa. A. Sabonis ketvirtadienio mače nugalėtojams per 31 žaidimo minutę pelnė 10 taškų (4 dvitaškiai iš 12 bei abu pataikyti baudų metimai) ir po krepšiais atkovojo 7 kamuolius. Blokavęs vieną varžovo metimą bei atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus, lietuvis už 6 asmenines pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.

Pražangų limitą šiame mače išnaudojo dar du rezultatyviai svečių gretose rungtyniavę žaidėjai - Scottie Pippenas (Skotis Pipenas, 22 tšk.) ir Rasheedas Wallace'as (Rašidas Volisas, 21 taškas).

Nugalėtojų, kuriems tai buvo septintoji pergalė per devynis paskutiniuosius NBA mačus, gretose sėkmingiausiai žaidė gynėjas Damonas Stoumadire'as (Deimonas Studamajeris). Žemiausias mačo krepšininkas (1 m 78 cm) per 43 žaidimo minutes pelnė 32 taškus, įskaitant 9 per pratęsimą. Pergalingą metimą D. Stoudamire'as pataikė iki pratęsimo pabaigos likus 0,4 sekundės.

Vidurio Vakarų pogrupio lyderis - Jutos "Jazz" klubas (20 pergalių/10 pralaimėjimų) pirmą kartą nuo 1992-1993 metų sezono namuose pralaimėjo ketverias NBA rungtynes iš eilės.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Bryonas Russellas (Brijonas Raselas, 20 tšk.), Donyellas Marshallas (Donijelas Maršalas, 19 tšk.) ir Karlas Malone'as (Karlas Melounas, 18 taškų).

Vakarų konferencijos Ramiojo Vandenyno pogrupyje Portlendo klubas tebėra trečioje vietoje.

Penktąjį pralaimėjimą iš eilės ketvirtadienį patyrė Klyvlendo "Cavaliers" komanda, ketvirtadienį namuose 89:107 turėjusi pripažinti Milvokio "Bucks" ekipos pranašumą. Šeimininkų gretose dėl traumų nežaidė penki krepšininkai, įskaitant Žydrūną Ilgauską. Po dvyliktos nesėkmės dvidešimt septintose NBA reguliariojo sezono rungtynėse "Cavaliers" krepšininkai ketvirtadienio varžovams (16 pergalių/12 pralaimėjimų) užleido antrąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje.

Po 23 taškus nugalėtojams ketvirtadienio rungtynėse pelnė Samas Cassellas (Semas Keselas) ir Ray Allenas (Rėjus Alenas), 22 - Glennas Robinsonas (Glenas Robinsonas).

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Lamondas Murray (Lemondas Miurėjus, 22 tšk.) ir Clarence'as Weatherspoonas (Klarensas Vevespūnas, 15 taškų ir 15 atkovotų kamuolių).