Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Vladimiras Korytko (11 ir 53 min.) bei Antonas Archipovas (75 ir 90+1 min.).

Čempionato pirmauja Saransko "Mordovija" (59 tšk.) ekipa, lenkinti rungtynes atsargoje turinčią Vladikaukazo "Alanija" (56 tšk.) komandą.

Į devintą vietą pakilo vartininko Sauliaus Klevinsko atstovaujama Maskvos "Torpedo" (43 tšk.) klubas, namuose 3:1 (0:0) nugalėjęs į dešimtą poziciją smuktelėjusią Maskvos srities "Chimki" (40 taškai) ekipą su Dariumi Miceika.

Abu lietuviai žaidė visas rungtynes, kurias svečiai baigė be pašalinto iš aikštės Sergejaus Mirošničenkos (78 min.).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Denisas Dorožkinas (49 min.), Vladimiras Chozinas (53 min.) bei Michailas Miščenka (65 min.), o vienintelį įvartį "Chimki" ekipai pelnė Vladimiras Voskoboinikovas (70 min.).

Latvijos pirmenybių mače - įspėjimai N.Valskiui bei M.Činikui

Latvijos lygos rungtynėse buvo įspėtas Nerijus Valskis (62 min.) bei Marius Činikas (74 min.), o keturių lietuvių atstovaujamas klubas XXVII turo mače iškovojo aštuonioliktą pergalę ir devynių komandų turnyre su 57 taškais išsaugojo lyderio poziciją.

Sekmadienį namuose praėjusių metų bronzos medalininkai Liepojos futbolininkai 2:0 (1:0) nugalėjo penktoje pozicijoje esančią "Jelgava" (37 tšk.) komandą.

M. Činikas nugalėtojų gretose žaidė visas rungtynes, N. Valskis rungtyniavo iki 66-os minutės, Vitalijus Kavaliauskas - nuo 71-os, o Tomą Tamošauską 84-ą minutę aikštėje pakeitė Jevgenijus Golovinas.

Abu įvarčius "Metalurgs" klubui pelnė Jurgis Kalnas (43 min. ir 77 min. iš 11 m baudinio).

57 taškus taip pat turi antrą vietą Latvijos čempionate užimantis bei dvejomis rungtynėmis mažiau žaidęs Ventspilio "Ventspils" klubas, trečioje pozicijoje - Daugpilio "Daugava" (56 taškai) futbolininkai.