T.Makinenui atiteko Australijos ralio laimėtojo laurai

(2)
Australijos ralio - priešpaskutiniojo - pasaulio autoralio taurės etapo varžybų nugalėtoju sekmadienį tapo keturiskart planetos čempionas, Suomijos lenktynininkas Tommis Makinenas su "Mitsubishi".
Peugeot 206 WRC
Penktąją vietą bendroje įskaitoje užimantis T. Makinenas pergalę pasaulio taurės varžybose iškovojo po 10 mėnesių pertraukos. Nugalėtojo laikas - 3 valandos 43 minutės 51,7 sekundės.

Vos 5,5 sekundės ralio nugalėtojui pralaimėjo antrąją vietą užėmęs "Peugeot" komandos narys, sezono lyderis bendroje įskaitoje suomis Marcusas Gronholmas (Markusas Gronholmas).

Trečias Australijos ralyje finišavo britas Richardas Burnsas (Ričardas Bernsas) su "Subaru":

1. Tommi Makinen
2. Marcus Gronholm
3. Richard Burns
4. Francois Delecour (Prancūzija), "Peugeot"
5. Kenneth Eriksson (Švedija), "Hyundai"
6. Tapio Laukkanen (Suomijs), "Ford"
7. Toni Gardemeister (Suomija), SEAT
8. Possum Bourne (N. Zelandija), "Subaru"
9. Gilles Panizzi (Prancūzija), "Peugeot"
10. Didier Auriol (Prancūzija), SEAT

Lenktynių lyderiai bendroje įskaitoje:

1. Marcus Gronholm                     55 tšk.

6. "Škoda"                    8

Paskutinysis pasaulio autoralio etapas - "Britanijos ralis" - Kardife (Velsas) vyks lapkričio 23-26 dienomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Anglijos „Premier“ futbolo lygoje savaitgalį į atlapus vieni kitiems kibs lyderiai

Savaitgalį Anglijos „Premier“ lygoje santykius aiškinsis čempionato lyderiai Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“ futbolininkai. Videotransliacijų internetu platforma viaplay.lt tiesiogiai rodys net aštuonerias turo rungtynes, o kanalas „Viasat Sport Baltic“ transliuos šešis mačus.

Europos lyga: Ž. Karčemarskas atrėmė baudinį, Ibra gelbėjo „Man United“ reputaciją (6)

Pirmą nesėkmę UEFA Europos lygoje patyrė Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Osmanlispor“ klubas. Vartininkas iš Lietuvos sugebėjo atremti 11 m baudinį, tačiau turkai Šveicarijoje 1:2 (0:1) nusileido „Zurich“ futbolininkams.

UEFA pasirūpino, kad „Real“ žvaigždės išvengtų pažinties su lenkų „kibicais“ Palestinos vėliava – „neleistina“ (5)

Po ilgos pertraukos į elitinį žemyno futbolo turnyrą grįžęs Varšuvos „Legia“ klubas prarado sirgalių užnugarį. Lenkijos čempionams UEFA nurodė artimiausias namų rungtynes Čempionų lygoje žaisti tuščiame stadione.

Avariją patyrė C. Ronaldo lėktuvas (11)

Madrido „Real“ (Ispanija) klubo ir Portugalijos futbolo rinktinės puolėjo Cristiano Ronaldo asmeninis lėktuvas – verslo klasės dvimotoris „Gulfstream G200“ - patyrė avariją ir buvo rimtai apgadintas. Apie tai praneša ispanų interneto portalas „Sport“.

Čempionų lyga: pigiausi bilietai į rungtynes Kijeve, brangiausi – Turine (2)

Leidinys „Financial Sports“ paskelbė bilietų kainų į UEFA Čempionų lygos turnyro rungtynes reitingą. Pasak leidinio, patys pigiausi bilietai yra į Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) klubo namų rungtynes, kurie kainuoja tik 4 svarus (4,64 euro).