Suomis - pasaulio taurės etapo varžybų nugalėtojas

Pirmuoju šuoliu nuo 120 m ilgio tramplino nugalėtojas nuskriejo 128 m, o antruoju - 146 m ir sumoje surinko 293,2 taško.

Pasaulio taurės varžybų lyderis bendroje įskaitoje - lenkas Adamas Malyszas (Adamas Malyšas) po pirmojo šuolio (122 m) buvo tik aštuntas, tačiau po rekordinio šiam tramplinui antrojo šuolio (151,5 m) galutinėje įskaitoje užėmė antrąją vietą (284,0 tšk.).

Trečioji vieta atiteko kitam Suomijos šuolininkui su slidėmis Risto Jussilainenui (Risto Jusilainenui):

1. Ville Kantee       293,2 tšk(128 m/146 m)
2. Adam Malysz        284,0 (122/151,5)
3. Risto Jussilainen  283,9 (128,5/139,5)

Sunkią pergalę pasiekusi „Sevilla“ Ispanijoje pasivijo „Atletico“ futbolininkus

Ispanijos futbolo čempionate „Sevilla“ ekipa namie 2:1 (0:0) nugalėjo Vigo „Celta“ ekipą ir turnyro lentelėje pagal taškus susilygino su iki šiol trečioje vietoje žengusiu Madrido „Atletico“ klubu.

„Trakams“ suteikta UEFA licencija

Trečius metus iš eilės UEFA Europos lygos atrankoje žaisiantys „Trakai“ įgyvendino paskutinį žingsnį, skyrusį komandą nuo dalyvavimo oficialiame tarptautiniame turnyre. Šalies vicečempionams suteikta UEFA licencija.

Futbolo A lygos apžvalga: pirmasis ketvertas – ir vėl be nuostolių (2)

VIII A lygos ture pirmojo ketverto komandos taškų neprarado antrą sykį sezone.

„Žalgirio“ jubiliejaus proga – istorinių rungtynių su švedais pakartojimas (12)

Jubiliejinį 70-ąjį FK „Žalgirio“ sezoną įprasmins skambus akcentas – birželio 27-ąją dieną LFF stadione įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos čempionų ir Geteborgo IFK ekipos, prieš kurią vilniečiai įsimintinoje kovoje iškovojo pirmą pergalę Europos turnyruose.

„Nulinį“ Mančesterio derbį paįvairino M. Fellaini išvarymas už smūgį galva (3)

Anglijos „Premier“ lygoje vykęs Mančesterio derbis tarp savame stadione žaidusios „Manchester City“ ekipos ir „Manchester United“ kolektyvo baigėsi be įvarčių – 0:0.