Pirmojo rungtynių Kaune kėlinio pabaigoje „Utenis“ į priekį išsiveržė po 45 min. pelnyto Kirilo Levčino įvarčio.

Vos prasidėjus antrajai mačo pusei kėliniui šeimininkams pavyko atstatyti pusiausvyrą – 47 min. pasižymėjo pakartotiniu smūgiu kamuolį į svečių vartus nukreipęs prancūzas Nasro Boucharebas, kuriam šį sezoną tai buvo pirmosios rungtynės „Stumbro“ gretose.

Nors didžiąją antrojo kėlinio dalį „Stumbras“ ir turėjo iniciatyvą, persverti rezultato šeimininkams nepavyko.

Lygiosiomis sužaidęs „Stumbras“ iškovojo pirmąjį tašką šiame A lygos čempionate ir pakilo į 7-ąją turnyro lentelės vietą. „Utenis“ savo sąskaitoje turi 5 taškus ir 4-5 pozicijas dalijasi su „Trakais“, už kuriuos yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

„Stumbras“ 1 – 1 „Utenis“

45' Kirilas Levšinas [1-0]
47' Nasro Boucharebas [1-1]

Tuo metu susitikime Marijampolėje „Sūduva“ aikštėje turėjo pranašumą, tačiau jo paversti įvarčiais taip ir neįstengė. Šeimininkai užstrigdavo baigiamojoje atakų fazėje, svečius gelbėjo ir vartų virpstas.

Šis rezultatas vienvaldžiu turnyro lentelės lyderiu leido tapti Vilniaus „Žalgiriui“, kuris po 4 turų savo sąskaitoje turi 9 taškus.

Žalgiriečius pasivyti galėjęs „Atlantas“ su 7 taškais yra antras, „Sūduva“ su 6 taškais – trečia.

„Sūduva“ 0 – 0 „Atlantas“

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, įvarčių santykis, taškai)