"Barcelona" ir Madrido "Real" lygiosiomis Ispanijos futbolo lygos 26-ajame ture pasinaudoti nesugebėjo iki tol čempionato lydere buvusi "Sevilla", svečiuose 0-1 nusileidusi vienam lygos autsaiderių Taragonos "Gimnastic". Taragonoje vykusiose rungtynėse pelnytas pergalingas įvartis buvo įmuštas likus žaisti 14 minučių.
Javier Portillo ("Gimnastic") įvarčio į "Sevilla" vartus autorius
© Reuters/Scanpix
Po puikaus Jose Maria Calvo perdavimo iš krašto virš dviejų gynėjų iššokęs buvęs Madrido "Real" puolėjas Javieras Portillo galva nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmas "Sevilla" pralaimėjimas per paskutinias aštuonerias Ispanijos čempionato rungtynes reiškė, kad šeštadienį 3-3 su "Real" sužaidusi "Barcelona" liko čempionato lydere. Katalaonai dėl geresnio įvarčių santykio lenkia tiek pat taškų turinčią "Sevilla".

"Zaragoza" išsaugojo penktą vietą turnyro lentelėje, svečiuose sužaidusi 1-1 su Sevilijos "Betis", tačiau juos taškais pavijo Madrido "Atletico", namuose įtikinamai 2-0 įveikę La Korunijos "Deportivo".

Paskutinę vietą užimantis "Real Sociedad" sekmadienį iškovojo pirmą pergalę per devynerias rungtynes, kai namuose 3-1 įveikė "Mallorca", nors nuo antrojo kėlinio vidurio žaidė dešimtyje.

Vėlų sekmadienio vakarą "Valencia" Pamplonoje susikovė su "Osasuna" ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Statistika:

Madrido "Atletico" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"

1` [1 - 0] Luciano Galletti

84` [2 - 0] Mista

Vigo "Celta" 1 - 1 Bilbao "Athletic"

36` [1 - 0] Angel

71` [1 - 1] Artiz Aduriz

60` Pablo Garcia ("Celta") pašalintas iš aikštės

Madrido "Getafe" 1 - 1 Huelvos "Recreativo"

4` [0 - 1] Ikechukwu Uche

24` [1 - 1] Daniel Gueiza

Taragonos "Gimnastic" 1 - 0 "Sevilla"

76` [1 - 0] Javier Portillo

Santandero "Racing" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"

6` [0 - 1] Albert Riera

10` [1 - 1] Ezequiel Garay (11 m.)

Sevilijos "Betis" 1 -1 "Zaragoza"

23` [0 - 1] Diego Milito

45` [1 - 1] Marcos Assuncao (11 m.)

89` Nano ("Betis") pašalintas iš aikštės

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 1 "Mallorca"

27` [1 - 0] Savio

40` [1 - 1] Ariel Ibagaza

45` [2 - 1] Darko Kovacevic

90` [3 - 1] Xavier Prieto

73` Mikel Gonzalez ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Valencia"

36' [1 - 0] Francisco Punal (11m.)

90' [1 - 1] Fernando Morientes

79' Miguel Angel Angulo ("Valencia") pašalintas iš aikštės

Turnyro lentelė:

1Barcelona261484+2850
2Sevilla261556+2250
3Valencia261457+1347
4Real261367+1145
5Zaragoza261277+1243
6Atletico261277+1043
7Recreativo261259+441
8Getafe261088+538
9Racing26910 7-237
10Espanyol26910 7+137
11Villarreal26106 10-636
12Deportivo2689 9-933
13Betis26710 9-431
14Osasuna2694 13-231
15Mallorca2685 13-1329
16Celta2669 11-927
17Levante2669 11-1427
18Athletic B.2668 12-1026
19Gimnastic2655 16-2020
20Real Sociedad2638 15-1717

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Vaizdas pro langą į Europą: Baltijos regionas Kremliui – tik viena jo baisios strategijos detalė (11)

Su rusų ekonomistu, žurnalistu Dmitrijumi Travinu DELFI susitiko Europos universitete Sankt...

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (2)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Azija kuria savo pasaulio tvarką

Pastaruoju metu daug pasakyta apie tai, kaip Donaldo Trumpo administracijos politika kertasi su tuo,...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (11)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (232)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Geriausi pusryčiai norintiems sulieknėti (1)

Norintys mesti svorį gali lengviau atsikvėpti – šį kartą nereikės valgyti nieko neįprasto. Ir...

Atlikėjas iš P. Afrikos GSLIM žmoną ir ramybę rado Lietuvoje: dar visai neseniai ten mūsų santykiai būtų buvę nelegalūs (3)

Pusę metų Lietuvoje gyvenantis dainininkas iš Pietų Afrikos GSLIM (Gabriel Sweet Life In Music)...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (17)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (24)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (58)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...