Du iš šių smūgių skaičiais švieslentėje pavertė Alejandro Daro Gomezas bei Germanas Denisas.

Įdomu, kad rungtynėse parodytos net trys raudonos kortelės – šeimininkų gretose iš aikštės buvo pašalintas Maiconas, o varžovų ekipoje mačo nebaigė Guglielmo Stendardo ir Alberto Grassi.

Kitas Romos klubas „Lazio“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Empoli“ komandai, kurios pergalę lėmė jau 5 min. Lorenzo Tonelli pelnytas įvartis. Po šios nesėkmės Stefano Pioli kariauna nusirito jau į dešimtą poziciją.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse čempionė Turino „Juventus“ komanda išvykoje 3:0 įveikė „Palermo“ futbolininkus.

„Roma“ 0 – 2 „Atalanta“

41' [0-1] Alejandro Daro Gomez
81' Maicon („Roma“) pašalintas iš aikštės
82' [0-2] German Denis (iš 11 m baudinio)
87' Guglielmo Stendardo („Atalanta“) pašalintas iš aikštės
90' Alberto Grassi („Atalanta“) pašalintas iš aikštės

„Empoli“ 1 – 0 „Lazio“

5' [1-0] Lorenzo Tonelli

„Chievo“ 2 – 3 „Udinese“

26' [1-0] Alberto Paloschi
43' [1-1] Sebastian Frey (į savus vartus)
46' [1-2] Cyril Thereau
72' [2-2] Roberto Inglese
81' [2-3] Cyril Thereau

„Genoa“ 1 – 2 „Carpi“

6' Leonardo Pavoletti („Genoa“) pašalintas iš aikštės
8' [1-0] Diego Figueiras
58' [1-1] Marco Borriello
81' [1-2] Cristian Zaccardo

„Frosinone“ 3 – 2 „Hellas“

19' Rafael („Hellas“) pašalintas iš aikštės
22' [1-0] Daniel Ciofani (iš 11 m baudinio)
40' [2-0] Daniel Ciofani
48' [3-0] Federico Dionisi
69' [3-1] Federico Vivani
76' [3-2] Vangelis Moras

„Palermo“ 0 - 3 „Juventus“

54' [0-1] Mario Mandzukic
89' [0-2] Stefano Sturaro
90' [0-3] Simone Zaza