(12)
Futbolas
Futbolas
© Empics/Scanpix

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis Erikas Grigaliūnas išvyko į peržiūrą Ukrainoje. 17 metų futbolininku susidomėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubas. Jau nuo 15 metų E. Grigaliūnas atstovavo Alytaus "Alyčiui". 2009-ais metais 15-metis puolėjas pirmosios lygos čempionate įmušė tris įvarčius. Tais metais jis buvo kviečiamas į Lietuvos U-16 rinktinę.

2010-ais E. Grigaliūnas persikėlė į Mažeikius, kur žaidė A lygos „Mažeikių“ klubo dublerių komandoje.

Šiemet jis nuraukė sutartį su mažeikiškiais, po to, kai klubas iš pagrindinės komandos vyriausio trenerio pareigų atleido jo tėvą Ričardą Grigaliūną.

Grįžęs į gimtąjį Alytų futbolininkas treniravosi individualiai, padedant tėvui, žaidė Alytaus apskrities čempionato komandoje „Auskoje“.

12
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

FA taurė: „Arsenal“ futbolininkai vos neprisižaidė Braitone (3)

2015 sausio mėn. 25 d. 19:53
Londono “Arsenal“ futbolininkai džiaugiasi įvarčiu
AP/Scanpix
Sekmadienį buvo sužaistos dar trejos Anglijos FA taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynės. Šįkart neužfiksuota nė viena staigmena – tolyn žengė visos trys „Premier“ lygos komandos.

L. Messi pagerino 50 metų gyvavusį rekordą (5)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:45
Lionelis Messi
AP/Scanpix
Du įvarčius į „Elche“ vartus įmušęs Lionelis Messi pagerino pusės amžiaus senumo Ferenco Puskaso rezultatyvumo pasiekimą. Legendinis Madrido „Real“ puolėjas nuo 1964 metų buvo vieninteliu Ispanijos čempionato futbolininku, kuriam pavyko šešis sezonus iš eilės pelnyti mažiausiai po 20 įvarčių.

„Monaco“ Prancūzijoje kopia aukštyn, „AC Milan“ Italijoje ritasi žemyn

2015 sausio mėn. 25 d. 00:07
Šeštadienį Prancūzijoje sužaisti keturi „Ligue-1“ pirmenybių susitikimai. Nepralaimėtų rungtynių seriją iki septynių pratęsė penktą vietą užimantis „Monaco“ klubas. Jis svečiuose 1:0 palaužė buksuojančią „Lille“ ekipą. Pergalingą įvartį 57-ą minutę įmušė bulgaras Dimitaras Berbatovas.

Lietuvos 20-mečiams teko pripažinti ir estų pranašumą (18)

2015 sausio mėn. 24 d. 21:19
Lietuvos U-21 rinktinei Sandraugos taurės turnyras baigėsi dar viena nesėkme. Paskutinėse rungtynėse lietuviai turėjo įvarčio persvarą, tačiau antrajame kėlinyje jos neišsaugojo ir pralaimėjo Estijos komandai.

Savitvardą praradęs C. Ronaldo spyrė varžovui „Barcelona“ pasismagino Elčėje (83)

2015 sausio mėn. 24 d. 19:43
Ispanijos „Primera“ lygos lyderis Madrido „Real“ klubas turėjo vargo dvikovoje su vidutiniokais „Cordoba“ futbolininkais. Carlo Ancelotti auklėtiniai varžovus svečiuose palaužė rezultatu 2:1.