Septyniolikmečiu alytiškiu susidomėjo ukrainiečiai

 (12)
Futbolas
Futbolas
© Empics/Scanpix

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis Erikas Grigaliūnas išvyko į peržiūrą Ukrainoje. 17 metų futbolininku susidomėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubas. Jau nuo 15 metų E. Grigaliūnas atstovavo Alytaus "Alyčiui". 2009-ais metais 15-metis puolėjas pirmosios lygos čempionate įmušė tris įvarčius. Tais metais jis buvo kviečiamas į Lietuvos U-16 rinktinę.
2010-ais E. Grigaliūnas persikėlė į Mažeikius, kur žaidė A lygos „Mažeikių“ klubo dublerių komandoje.

Šiemet jis nuraukė sutartį su mažeikiškiais, po to, kai klubas iš pagrindinės komandos vyriausio trenerio pareigų atleido jo tėvą Ričardą Grigaliūną.

Grįžęs į gimtąjį Alytų futbolininkas treniravosi individualiai, padedant tėvui, žaidė Alytaus apskrities čempionato komandoje „Auskoje“.

www.sportas.info
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

Prieš rungtynes pagerbti į jas skridę, bet Ukrainoje žuvę „Newcastle“ fanai

2014 liepos mėn. 23 d. 09:39
Trečiadienį draugiškose rungtynėse tarp „Newcastle United“ ir „Sydney“ klubų pagerbti prieš mažiau nei savaitę Ukrainoje numušto iš Amsterdamo į Kvala Lumpūrą skridusio „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo katastrofoje žuvę du ištikimi Niukaslo komandos fanai – 63-ejų metų Johnas Alderis ir 28-erių metų Liamas Sweeney.

J. Rodriguezas „Real“ klube sužibėjo jau per pristatymą – iš apsauginių gniaužtų plėšė fanus epizodo video (10)

2014 liepos mėn. 23 d. 08:24
Antradienį oficialiai naujuoju Madrido „Real“ žaidėju tapęs Jamesas Rodriguezas pristatyme džiaugėsi išsipildžiusia svajone ir tvirtino, kad čia atvyko laimėti titulų.

M. Zubas pripažino: perėjimų langas „Žalgiriui“ nebuvo sėkmingas nusiteikti A lygai bus sudėtinga (17)

2014 liepos mėn. 23 d. 02:32
Po dviejų mėnesių žygio praėjusiais metais – tik savaitę trukęs sezonas Europos taurių turnyruose šiemet. Sostinės VMFD „Žalgiriui“ kovos UEFA Čempionų lygoje baigėsi vos prasidėjusios. Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) vienuolikės eliminuotų vilniečių treneriui Marekui Zubui teko sutikti, jog per metus priartėti prie aukštesnio lygio „Žalgiriui“ nepavyko.

Grupuotės „Bad Blue Boys“ karai: kurią pusę Vilniuje palaikė „Dinamo" žaidėjai? (3)

2014 liepos mėn. 23 d. 02:04
Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) sirgalių grupuotės „Bad Blue Boys“ reputacija yra viena prasčiausių Europoje, bet pastaruoju metu pagrindinis taikinys dabar yra jų pačių palaikomo klubo vadovas ir atskilusi fanų frakcija. Todėl antradienį vykusiose UEFA čempionų lygos rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ buvo galima išvysti netradicinį vaizdelį.

Zagrebo „Bad Blue Boys“ ultrų kelias į LFF stadioną (4)

2014 liepos mėn. 23 d. 00:31
Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) komandą palaikančios grupuotės „Bad Blue Boys“ narius į LFF stadioną lydėjo pareigūnai. Keli šimtai ultrų nebuvo linkę bendrauti su žurnalistais, tačiau traukė klubo vadovą Zdravko Mamičių įžeidžiančias skanduotes.