Sekmadienio futbolo lyga baigia pirmąjį sezoną

 (29)
Artimiausią sekmadienį įvyksiančiu nugalėtojų ir rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimu savo pirmąjį sezoną baigs Vilniuje futbolo entuziastų įkurta Sekmadienio futbolo lyga (SFL). Trijų pakopų čempionate rungtyniavo 17 komandų, kuriose žaidė beveik 500 futbolininkų.
Futbolas
© Corbis

A diviziono nugalėtoja tapo gerai žinoma "Prelegentų" komanda, kuriai atstovavo ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir keli buvę profesionalūs futbolininkai. "Prelegentai" tik sykį sužaidė lygiosiomis, o kituose mačuose iškovojo pergales ir aplenkė "Užupio" bei "Tygelio" komandas.

A divizione žaidė 7 komandos, B - 6, o jau čempionato metu įkurtame C divizione - 4 ekipos.

Pavasarį paskelbus apie ketinimus kurti futbolo mėgėjų lygą, kurios rungtynės būtų žaidžiamos tik sekmadieniais, užsiregistravo 14 komandų. Vienos jų buvo įkurtos seniau, kitos susibūrė SFL įkūrimo proga.

"SFL buvo kolektyvinės iniciatyvos vaisius, ir, nors daug ką dar galima taisyti bei tobulinti, iš esmės projektas pateisino visus lūkesčius, nes SFL subūrė žmones, kurie laisvalaikį skyrė mėgiamam sportui", - sakė apie lygos varžybas informavusio portalo eurofootball.lt administratorius Augustinas Pakulis.

Jis pastebėjo, kad per visą čempionatą, kuris vyko remiantis "garbės žodžiu", neįvyko tik vienos rungtynės ir tik viena komanda nebaigė pirmenybių. Didžiausia problema buvo surasti tinkamas žaisti aikštes, kurių sostinėje katastrofiškai trūksta.

Planuojama, kad kitą sezoną SFL turės daugiau partnerių ir dar labiau išsiplės, nes pageidaujančių joje rungtyniauti netrūksta. Per žiemos pertrauką SFL įkurs juridinį darinį, kuris dar toliau plėtos šią mėgėjišką futbolo lygą.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

FIFA prezidentas S. Blatteris laikinai nušalintas nuo pareigų (10)

FIFOS prezidentas Seppas Blatteris 90 dienų nušalintas nuo savo posto. Toks sprendimas priimtas dėl jam praėjusią savaitę pareikštų kaltinimų.

Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė Birštone pasitikrins jėgas rungtynėse su Kauno „Stumbru“ (3)

Lietuvos vaikinų iki 19 metų (U-19) futbolo rinktinė spalio 9 dieną Birštone pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui Portugalijoje. Treneriai Darius Butkus ir Svajūnas Česnulis į rinktinės stovyklą pakvietė 22 žaidėjus.

Lietuvių ir anglų futbolo fanus Vilniuje skirs gyva tvora (3)

Nors dabar anglų fanų dauguma labiau mėgsta ne pasimušti, o išgerti, Lietuvos pareigūnai ganys svečius ne tik stadione, bet ir visame mieste. Londono „Wembley" stadione neramumų tarp anglų ir lietuvių fanų nekilo.

Legendinis Vokietijos futbolininkas G. Muelleris serga Alzheimerio liga

Legendinis Vokietijos futbolininkas Gerdas Muelleris, kuriam lapkritį sueis 70 metų, serga Alzheimerio liga. G. Muelleris Vokietijos (tuometės Vakarų Vokietijos, VFR) rinktinei atstovavo 62 kartus ir pelnė 68 įvarčius. Klubams, kuriuose jis žaidė, puolėjas pelnė dar 680 įvarčių.

Lietuviai prieš mūšius su anglais ir slovėnais: tikslas – 4 taškai (66)

Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą Liublianoje prieš artėjančias rungtynes su Slovėnijos komanda ir kitos savaitės dvikovą su Anglija.