Sekmadienio futbolo lyga baigia pirmąjį sezoną

 (29)
Futbolas
© Corbis

Artimiausią sekmadienį įvyksiančiu nugalėtojų ir rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimu savo pirmąjį sezoną baigs Vilniuje futbolo entuziastų įkurta Sekmadienio futbolo lyga (SFL). Trijų pakopų čempionate rungtyniavo 17 komandų, kuriose žaidė beveik 500 futbolininkų.

A diviziono nugalėtoja tapo gerai žinoma "Prelegentų" komanda, kuriai atstovavo ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir keli buvę profesionalūs futbolininkai. "Prelegentai" tik sykį sužaidė lygiosiomis, o kituose mačuose iškovojo pergales ir aplenkė "Užupio" bei "Tygelio" komandas.

A divizione žaidė 7 komandos, B - 6, o jau čempionato metu įkurtame C divizione - 4 ekipos.

Pavasarį paskelbus apie ketinimus kurti futbolo mėgėjų lygą, kurios rungtynės būtų žaidžiamos tik sekmadieniais, užsiregistravo 14 komandų. Vienos jų buvo įkurtos seniau, kitos susibūrė SFL įkūrimo proga.

"SFL buvo kolektyvinės iniciatyvos vaisius, ir, nors daug ką dar galima taisyti bei tobulinti, iš esmės projektas pateisino visus lūkesčius, nes SFL subūrė žmones, kurie laisvalaikį skyrė mėgiamam sportui", - sakė apie lygos varžybas informavusio portalo eurofootball.lt administratorius Augustinas Pakulis.

Jis pastebėjo, kad per visą čempionatą, kuris vyko remiantis "garbės žodžiu", neįvyko tik vienos rungtynės ir tik viena komanda nebaigė pirmenybių. Didžiausia problema buvo surasti tinkamas žaisti aikštes, kurių sostinėje katastrofiškai trūksta.

Planuojama, kad kitą sezoną SFL turės daugiau partnerių ir dar labiau išsiplės, nes pageidaujančių joje rungtyniauti netrūksta. Per žiemos pertrauką SFL įkurs juridinį darinį, kuris dar toliau plėtos šią mėgėjišką futbolo lygą.

ELTA
 
29
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

Lietuvos futbolo pirmos lygos lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis (2)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 06:33
Sužaistos trejos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos (I) lygos lyderių turnyro (dėl 1-8 vietų) rungtynės. Didžiausio dėmesio susilaukusi lyderių dvikova atkeltose XXX turo rungtynėse Vilniuje tarp vietos MRU ir Kauno „Stumbro“ (po 51 tšk.) klubų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

UEFA Čempionų lygoje – „Real“ šou ir dramatiška „Liverpool“ pergalė prieš bulgarus (7)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 23:42
Antradienį aštuoneriomis rungtynėmis prasidėjo 2014-2015 metų UEFA Čempionų lygos sezonas, kuris yra jau 60-asis istorijoje ir 23-iasis nuo to laiko, kai turnyrui buvo suteiktas dabartinis pavadinimas.

A lyga: „Kruoja“ nepasigailėjo „Atlanto“, o „Dainava“ mačą baigė devyniese įvarčių video (11)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:55
Alytaus "Dainava"
fkekranas.lt .
Antradienį pradėtas žaisti A lygos 27-asis turas. Pirmose jo rungtynėse Pakruojyje susitiko vietos „Kruojos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai.

10 žvaigždžių, kurioms šis UEFA Čempionų lygos sezonas – debiutinis (6)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:10
Muniras El Haddadi
AP/Scanpix
Kiekvieną sezoną UEFA Čempionų lygoje rungiasi galybė aukščiausios klasės futbolininkų. Tačiau nuolat stebėti tuos pačius žaidėjus gali šiek tiek atsibosti. Europiniuose turnyruose visada smagu išvysti ir naujų veidų.

LFF taurės III etape „Trakai“ ir „Klaipėdos granitas“ svečiuosis pirmos lygos ekipų stadionuose (2)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 15:00
Antradienį Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje ištraukti 2014 - 2015 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės III etapo burtai.Trečiame etape dalyvaus 16 komandų: 8 komandos, kurios turnyrą pradėjo nuo pirmo etapo, 6 I lygos komandos ir dvi A lygos naujokės - „Klaipėdos granitas" ir „Trakai“. Pagal varžybų nuostatus, aukštesnio rango komandos turės rungtyniauti išvykose.