Sekmadienio futbolo lyga baigia pirmąjį sezoną

 (29)
Artimiausią sekmadienį įvyksiančiu nugalėtojų ir rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimu savo pirmąjį sezoną baigs Vilniuje futbolo entuziastų įkurta Sekmadienio futbolo lyga (SFL). Trijų pakopų čempionate rungtyniavo 17 komandų, kuriose žaidė beveik 500 futbolininkų.
Futbolas
Foto: Corbis

A diviziono nugalėtoja tapo gerai žinoma "Prelegentų" komanda, kuriai atstovavo ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir keli buvę profesionalūs futbolininkai. "Prelegentai" tik sykį sužaidė lygiosiomis, o kituose mačuose iškovojo pergales ir aplenkė "Užupio" bei "Tygelio" komandas.

A divizione žaidė 7 komandos, B - 6, o jau čempionato metu įkurtame C divizione - 4 ekipos.

Pavasarį paskelbus apie ketinimus kurti futbolo mėgėjų lygą, kurios rungtynės būtų žaidžiamos tik sekmadieniais, užsiregistravo 14 komandų. Vienos jų buvo įkurtos seniau, kitos susibūrė SFL įkūrimo proga.

"SFL buvo kolektyvinės iniciatyvos vaisius, ir, nors daug ką dar galima taisyti bei tobulinti, iš esmės projektas pateisino visus lūkesčius, nes SFL subūrė žmones, kurie laisvalaikį skyrė mėgiamam sportui", - sakė apie lygos varžybas informavusio portalo eurofootball.lt administratorius Augustinas Pakulis.

Jis pastebėjo, kad per visą čempionatą, kuris vyko remiantis "garbės žodžiu", neįvyko tik vienos rungtynės ir tik viena komanda nebaigė pirmenybių. Didžiausia problema buvo surasti tinkamas žaisti aikštes, kurių sostinėje katastrofiškai trūksta.

Planuojama, kad kitą sezoną SFL turės daugiau partnerių ir dar labiau išsiplės, nes pageidaujančių joje rungtyniauti netrūksta. Per žiemos pertrauką SFL įkurs juridinį darinį, kuris dar toliau plėtos šią mėgėjišką futbolo lygą.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (29)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Futbolas

Lietuvos 19-mečių rinktinei – rusų greitošauda: 6 įvarčiai per pusvalandį (21)

Šeštadienį Norčiopinge, Švedijoje, vykusiose 2014-2015 metų Europos jaunimo (iki 19 metų) čempionato elito etapo trečios grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė net 0:6 (0:1) neprilygo Rusijos bendraamžiams ir nukrito į paskutinę vietą.

Po pažinties su R. Sterlingu Lietuvos rinktinės gynėjas dėkojo Viešpačiui specialiai DELFI iš Londono (29)

„Pagalvojau, kad man liūdnai baigsis“, – „Wembley“ stadione patirto išgąsčio neslėpė Vytautas Andriuškevičius. Dėl kamuolio su Raheemu Sterlingu kovojęs Lietuvos futbolininkas aikštę paliko ant neštuvų. Tuo metu gynėjo galvoje sukosi niūrios mintys, kadangi varžovas jam įspyrė į prieš trejus metus išoperuotą kelį.

Anglai: žinojome, kad lietuviai aklinai ginsis specialiai DELFI iš Londono (18)

Wayne'as Rooney iš rūbinės „Wembley“ stadiono koridoriais traukė spindinčiu veidu. „Manau, rungtynės mums buvo puikios“, – nedviprasmiškai įvertino Anglijos rinktinės kapitonas. Dar labiau nei jis savo įvarčiais, įmuštais į Lietuvos komandos vartus, džiaugėsi Raheemas Sterlingas ir Harry Kane'as, kurie vilkėdami nacionalinės ekipos aprangą pasižymėjo pirmą kartą.

Anglų spauda šaiposi: „Lith-who-aint-here“ – kas jai neįmuštų? (709)

Po penktadienį beveik 84 tūkstančių žiūrovų užpildytame „Wembley“ stadione sužaistų atrankos į 2016 metų Europos futbolo čempionatą E grupės rungtynių tarp vietos Anglijos ir Lietuvos rinktinių (4:0) anglų spauda šlovino vos per 80 sekundžių įvartį sumedžiojusį Harry Kane'ą ir šaipėsi iš savo varžovų pajėgumo.

I. Pankratjevas sukritikavo auklėtinius: kartais jie stovėjo kaip įkasti nespėdavo net prasižengti (78)

Jei tai būtų Didžiojoje Britanijoje itin mėgiamos žirgų lenktynės, angliškas eržilas lietuvišką žemaituką būtų aplenkęs visu ratu. „Wembley“ stadiono šeimininkai svečius iš Lietuvos penktadienį apskaldė keturiais įvarčiais. Kitaip nei žaidėjai, treneris Igoris Pankratjevas mano, kad jo komanda pati kalta dėl beviltiško rezultato.