Sekmadienio futbolo lyga baigia pirmąjį sezoną

(29)
Futbolas
© Corbis

Artimiausią sekmadienį įvyksiančiu nugalėtojų ir rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimu savo pirmąjį sezoną baigs Vilniuje futbolo entuziastų įkurta Sekmadienio futbolo lyga (SFL). Trijų pakopų čempionate rungtyniavo 17 komandų, kuriose žaidė beveik 500 futbolininkų.

A diviziono nugalėtoja tapo gerai žinoma "Prelegentų" komanda, kuriai atstovavo ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir keli buvę profesionalūs futbolininkai. "Prelegentai" tik sykį sužaidė lygiosiomis, o kituose mačuose iškovojo pergales ir aplenkė "Užupio" bei "Tygelio" komandas.

A divizione žaidė 7 komandos, B - 6, o jau čempionato metu įkurtame C divizione - 4 ekipos.

Pavasarį paskelbus apie ketinimus kurti futbolo mėgėjų lygą, kurios rungtynės būtų žaidžiamos tik sekmadieniais, užsiregistravo 14 komandų. Vienos jų buvo įkurtos seniau, kitos susibūrė SFL įkūrimo proga.

"SFL buvo kolektyvinės iniciatyvos vaisius, ir, nors daug ką dar galima taisyti bei tobulinti, iš esmės projektas pateisino visus lūkesčius, nes SFL subūrė žmones, kurie laisvalaikį skyrė mėgiamam sportui", - sakė apie lygos varžybas informavusio portalo eurofootball.lt administratorius Augustinas Pakulis.

Jis pastebėjo, kad per visą čempionatą, kuris vyko remiantis "garbės žodžiu", neįvyko tik vienos rungtynės ir tik viena komanda nebaigė pirmenybių. Didžiausia problema buvo surasti tinkamas žaisti aikštes, kurių sostinėje katastrofiškai trūksta.

Planuojama, kad kitą sezoną SFL turės daugiau partnerių ir dar labiau išsiplės, nes pageidaujančių joje rungtyniauti netrūksta. Per žiemos pertrauką SFL įkurs juridinį darinį, kuris dar toliau plėtos šią mėgėjišką futbolo lygą.

ELTA

29
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Futbolas

UEFA Europos lygos turnyro vienintelėse rungtynėse - „Legia“ klubo pergalė video

2014 spalio mėn. 23 d. 01:17
Varšuvos Legia klubo fanai
AP/Scanpix
Trečiadienį Kijeve buvo sužaistos vienintelės UEFA Europos lygos turnyro L grupės rungtynės. Čia lenkų Varšuvos „Legia“ klubas šventė pergalę rezultatu 1:0 (1:0) prieš Charkovo „Metallist“ komandą, kuri dėl Rusijos agresijos rytų Ukrainoje savo namų rungtynes žaidžia neutralioje aikštėje. Pergalingą įvartį Lenkijos sostinės ekipai 28-ą minutę pelnė Ondrejus Duda.

Lietuvos 17-mečių merginų futbolo rinktinė atrankos turnyrą baigė lygiosiomis

2014 spalio mėn. 22 d. 20:24
Lygiosiomis 3:3 (1:2) su Rumunijos ekipa - po dviejų pralaimėjimų iš eilės - 2015 metų Europos 17-mečių (U-7) merginų futbolo čempionato atrankos turnyro keturių komandų ketvirtos grupės turnyrą Serbijoje baigė Lietuvos (1 tšk.) rinktinė.

LFF taurės ketvirtfinalio pirmose rungtynėse „Žalgiris“, „Atlantas“ ir „Dainava“ iškovojo pergales įvarčių video, fotoalbumas (2)

2014 spalio mėn. 22 d. 18:52
Trečiadienį 2014 - 2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio pirmose rungtynėse taurės savininkas ir šalies čempionas Vilniaus MFD „Žalgiris“ priėmė Marijampolės „Sūduvą“ ir nugalėjo varžovus tik po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 1:0 (0:0). Vienintelį ir pergalingą įvartį 77-ą minutę pelnė Linas Pilibaitis.

Čempionų lygoje vėl įvarčiais smaginosi Ispanijos ir Vokietijos klubai „Arsenal“ ir “Ludogorec“ - stebuklingai išsigelbėjo, video, foto (10)

2014 spalio mėn. 22 d. 23:43
UEFA Čempionų lygos turnyre trečiadienį buvo sužaisti dar aštuoni trečio turo susitikimai A, B, C ir D grupėse. Ir vėl žiūrovai išvydo gausybę (19) įvarčių. Šį kartą pasistengė Ispanijos ir Vokietijos komandos, Madrido „Real“ klubas į „Liverpool“ ekipos vartus svečiuose įmušė 3 „sausus“ įvarčius, o Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose nepasigailėjo „Malmo FF“ atstovų iš Švedijos - 5:0.

Antra Kėdainių „Nevėžio“ nesėkmė UEFA Regionų taurės futbolo turnyre

2014 spalio mėn. 22 d. 18:21
Antrą pralaimėjimą iš eilės keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antro atrankos etapo turnyre Vengrijoje patyrė autsaideris Kėdainių „Nevėžio“ klubas, trečiadienį po ypač nesėkmingo antro kėlinio nesugebėjęs pasipriešinti vienvalde lydere su 6 taškais tapusiai „Eastern Region“ (Airija) komandai – 1:6 (1:1). Vienintelį įvartį į nugalėtojų vartus įmušė Rimvydas Lipnevičius (12 min.).