Pirmadienį Prancūzijos lenktynininkas 230 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 2 minutes ir 11 sekundžių. Po 24 sekundžių antras finišavo portugalas Carlosas Sousa (Karlosas Sousa) su "Mitsubishi", trečias - kitas Prancūzijos lenktynininkas Jeanas-Pierre'as Fontenay (Žanas Pjeras Fontenė), taip pat vairuojantis "Mitsubishi":

1. Jean-Louis Schlesser         3:02:11
2. Carlos Sousa                 3:02:35
3. Jean-Pierre Fontenay         3:03:23
4. Jose Maria Servia            3:05:32
5. Hiroshi Masuoka              3:05:37

Bendroje įskaitoje J.-L. Schlesseras 33 minutes ir 59 sekundes pralaimi japonui Hiroshiui Masuokai (Hirošiui Masuokai) su "Mitsubishi", kuris pirmadienį finišavo penktas:

1. H. Masuoka                       51:34:48
2. J.-L. Schlesser                  52:08:47
3. C. Sousa                         52:14:07
4. Jutta Kleinschmidt, "Mitsubishi" 52:26:13
5. J. M. Servia                     50:26:17

Antrąjį Paryžiaus-Dakaro ralio etapą iš eilės motociklų klasėje laimėjo suomis Kari Tianenas (Karis Tijanenas) su KTM, pirmadienį trasoje sugaišęs 2 valandas 53 minutes ir 7 sekundes. Antras finišavo BMW motociklą vairuojantis britas Johnas Deaconas (Džonas Dykonas), trečias - italas Giovanis Sala (Džiovanis Sala) su KTM:

1. Kari Tianen                      2:53:07
2. John Deacon                      3:07:39
3. Giovanni Sala                    3:09:39
4. Jordi Arcarons, KTM              3:11:16
5. Jean Brucy, KTM                  3:11:27

Bendroje motociklų klasės įskaitoje pirmauja KTM motociklą vairuojantis italas Fabrizio Meonis (Fabricijus Meonis), kuris pirmadienį buvo šeštas. Jis daugiau nei 20 minučių lenkia ispaną Jordį Arcaronsą (Chordį Arkaronsą) ir beveik 39 minutėmis - čilietį Carlo De Gavardo (Karlą de Gavardą):