Jau antrą mačo minutę vietinius sirgalius nudžiugino Sergio Ramosas, baudos aikštelėje sustabdęs ranka. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavęs Nabilas Ghilasas išvedė šeimininkus į priekį.

Vis tik dar pirmo kėlinio viduryje rezultatą išlygino prancūzas Karimas Benzema.

Po pertraukos Madrido komandai niekaip nesisekė nuginkluoti varžovų vartų. Tokios nesėkmės iš kantrybės išvedė lyderį Cristiano Ronaldo, kuris po nepasisekusio epizodo spyrė varžovų žaidėjui. Už tai geriausias pasaulio futbolininkas gavo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Net ir likę mažumoje „Real“ futbolininkai pasiekė savo tikslą – 89-ą minutę 11 metrų baudinį sėkmingai atlikęs Garethas Bale'as padovanojo savo ekipai tris taškus.

„Cordoba“ 1 - 2 „Real“
3' [1 - 0] Nabil Ghilas (iš 11 metrų baudinio)
27' [1 - 1] Karim Benzema
82' Cristiano Ronaldo („Real“) gavo raudoną kortelę
87' Federico Nicolas Cartabia („Cordoba“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
89' [1 - 2] Gareth Bale (iš 11 metrų baudinio)

„Elche“ 0 - 6 „Barcelona“
35' [0 - 1] Gerard Pique
55' [0 - 2] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
58' Faycal Fajr („Elche“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
69' [0 - 3] Neymar
72' [0 - 4] Neymar
88' [0 - 5] Lionel Messi
90+3' [0 - 6] Pedro

„Atletico“ 3 - 1 „Rayo Vallecano“
12' [1 - 0] Antoine Griezmann
22' [2 - 0] Antoine Griezmann
35' [2 - 1] Roberto Trashorras
56' [3 - 1] Manucho (į savus vartus)

„Real Sociedad“ 1 - 0 „Eibar“
55' [1 - 0] Xabier Prieto

„Villarreal“ 1 - 0 „Levante“
56' [1 - 0] Luciano Dario Vietto