Daugiausia taškų - 17 - nugalėtojams pelnė Saulius Štombergas, per 26 žaidimo minutes pataikęs 3 tritaškius iš 5, abu dvitaškius bei visus keturis baudų metimus. M. Timinskas Vitorijos komandai pelnė 7 taškus (žaidė 22 minutes).

16 taškų į "Casademont" krepšį įmetė argentinietis Luisas Scola (Luisas Skola), 13 - amerikietis Elmeris Bennettas (Elmeris Benetas), 12 - prancūzas Laurent'as Foirest (Loranas Fuarė).

Žironos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo amerikietis Larry Stewartas (Laris Stiuartas, 16 tšk.), Enrique Moraga (Enrikė Moraga, 12 tšk.) bei Xavi Sanchezas (Ksavis Sančesas, 11 taškų).

Antrąjį pralaimėjimą dešimtose čempionato rungtynėse patyrė bei turnyro lyderio poziciją prarado Artūro Karnišovo ir Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona". Katalonijos krepšininkai Sevilijoje 67:72 (21:15, 22:14, 10:26, 14:17) turėjo pripažinti CSP ekipos pranašumą.

A. Karnišovas svečiams per 31 žaidimo minutę pelnė 14 taškų , o Š. Jasikevičius - 11 (žaidė 29 minutes).

Sevilijos komandoje, kuri užima devintąją vietą (5 pergalės, 6 pralaimėjimai), rezultatyviausiai žaidė brazilas Andersonas Schutte (Andersonas Šiutė, 20 tšk.) ir amerikietis Martinas Cattalinis (Martinas Katalinis, 18 taškų).

Ispanijos vyrų krepšinio čempionate pirmauja Valensijos "Pamesa" (9 pergalės, 2 pralaimėjimai), trečiojoje pozicijoje - Malagos "Unicaja" (8 pergalės, 3 pralaimėjimai).