Lemiamas rungtynių posūkis įvyko 88 min., kuomet tolimo perdavimo iš krašto sulaukęs Stipe Perica techniškai vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tiesa, „Milan“ vartininką Gianluigi Donnarumma suklaidino rikošetas – smūgiuotas kamuolys dar lietė gynėjo Ignazio Abate krūtinę.

Į rūbinę po rungtynių traukiančius šeimininkus palydėjo nepatenkintų tribūnų švilpimas.

Per tris turus tiek pat taškų surinkę V. Montellos auklėtiniai rikiuojasi 14-oje vietoje, „Udinese“ šoktelėjo į šeštą poziciją.

Kitoje dvikovoje liūties merkiamoje sostinėje „Roma“ sugebėjo pačioje mačo pabaigoje išplėšti tris taškus – pergalę prieš Genujos „Sampdoria“ lėmė klubo simbolio Francesco Totti taiklus smūgis nuo 11 m žymos.

„Roma“ laimėjo 3:2, o F. Totti pasižymėjo 90 min. Po pertraukos į kovą mestas 39-erių veteranas šiame sezone aikšėje pasirodė pirmą kartą ir pakartojo legendinio „Milan“ gynėjo Paolo Maldini ilgaamžiškumo rekordą – „Serie A“ Amžinojo miesto ekipos kapitonas rungtyniauja jau 25-ą sezoną.

Dvikova Romoje buvo kuriam laikui sustabdyta dėl pernelyg gausių kritulių, kaip ir mačas tarp „Genoa“ ir Florencijos „Fiorentina“, kurio teisėjas taip ir nebeatnaujino.

Rezultatai

„Milan“ 0 – 1 „Udinese“
88' [0 – 1] Stipe Perica

„Roma“ 3 – 2 „Sampdoria“
8' [1 – 0] Mohamedas Salah
18' [1 – 1] Luisas Murielis
41' [1 – 2] Fabio Quagliarella
61' [2 – 2] Edinas Džeko
90' [3 – 2] Francesco Totti (iš 11 m)

„Bologna“ 2 – 1 „Cagliari“
23' [1 – 0] Simone Verdi
74' [2 – 0] Federico Di Francesco
83' [2 – 1] Bruno Alvešas
54' pašalintas Marco Storari („Cagliari“)

„Atalanta“ 2 – 1 „Torino“
54' [0 – 1] Iago Falque
56' [1 – 1] Andrea Masiello
82' [2 – 1] Franckas Yannickas Kessie

„Chievo“ 1 – 1 „Lazio“
52' [1 – 0] Alessandro Gamberini
55' [1 – 1] Stefanas de Vrijus

„Pescara“ 1 – 2 „Inter“
63' [1 – 0] Jeanas-Christophe'as Bahebeckas
78' [1 – 1] Mauro Icardi
90' [1 – 2] Mauro Icardi

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)