San Remo trasoje “Peugeot” buvo greičiausi

Sekmadienį Italijoje finišavo 12 pasaulio autoralio čempionato etapas - San Remo ralis. Antrą pergalę iškovojo Gilles Panizzi (Žilis Panicis) iš Prancūzijos, važiavęs "Peugeot" automobiliu. Jis 16,8 sekundėm aplenkė komandos draugą tėvynainį Francois Delecourą (Francua Delakurą).
"Peugeot" pergalė
Trečias finišavo keturiskart pasaulio čempionat Suomis Tommy Makinenas (Tomis Makinenas).

Ši dviguba Prancūzijos lentynininkų pergalė Italijoje leido "Peugeot" komandai tapti lyderiais gamintojų čempionate. "Peugeot" surinko 90 taškų ir dviem lenkia "Ford" gamintojus.

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje lyderiu liko suomis Marcus Gronholmas (Markus Gronholmas), etape likęs ketvirtoje vietoje. Surinkęs 49 taškus, Suomijos lenktynininkas iki 5 taškų padidino atotrūkį nuo brito Richardo Burnso (Ričardo Barnso). Trečia-ketvirta vietomis dalijasi po 43 taškus turintys ispanas Carlos Sainzas (Karlosas Saincas) ir škotas Colinas McRae (Kolinas Makrėjus).

Beje C.McRae, dalyvavęs lenktynėse praėjus vos 11 dienų po žandikaulio operacijos, etape užėmė šeštą vietą.

San Remo ralio rezultatai:

1. Gilles Panizzi (Prancūzija) Peugeot  3 val. 52 min. 07.3 sek.
2. Francois Delecour (Prancūzija) Peugeot     atsiliko 16.8 sek.
3. Tommi Makinen (Suomija) Mitsubishi                  53.0
4. Marcus Gronholm (Suomija) Peugeot                 1:02.3
5. Carlos Sainz (Ispanija) Ford                      1:11.3
6. Colin McRae (D.Britanija) Ford                    1:40.0
Pasaulio čempionato įskaita po 12 etapų (iš 14):
1. Marcus Gronholm (Suomija)        Peugeot          49 tšk.
2. Richard Burns (D.Britanija)      Subaru           44
3= Colin McRae (D.Britanija)        Ford             43
3= Carlos Sainz (Ispanija)          Ford             43
5. Tommi Makinen (Suomija)          Mitsubishi       32
6. Gilles Panizzi (Prancūzija)      Peugeot          21
Automobilių gamintojų taurė:
1. Peugeot                                           90 tšk.

Serija tęsiasi: „Bayern“ pergalę šventė paskutinę akimirką

Miuncheno „Bayern“ klubas išlieka vienintelis Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionate nepraradęs nė vieno taško. Tiesa, šį kartą išbristi sausiems pavyko tik paskutinėmis akimirkomis – išvykoje 1:0 buvo palaužtas „Hamburger SV“ ekipos pasipriešinimas.

„Barcelona“ ir be L. Messi tryško įvarčiais (1)

„Barcelona“ futbolininkai Ispanijos „Primera“ lygoje sugrįžo į pergalingą kelią. Po lygių su Madrido „Atletico“ klubu katalonai šįkart Chichone net 5:0 (2:0) sutriuškino „Sporting“ komandą.

Kritiką atlaikęs V. Mutko ir toliau vadovaus Rusijos futbolui (9)

Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko ir toliau vadovaus šalies futbolo federacijai. Jis atlaikė futbolo trenerių ir kitų pareigūnų kritiką dėl griežtos vyriausybės kontrolės ir prastų nacionalinės rinktinės rezultatų, kai Rusija rengiasi 2018 m. organizuoti Pasaulio futbolo čempionatą.

„Arsenal“ pamokė „Chelsea“, o „Man United“ nugalėjo čempionus „Man City“ toliau neklumpa (7)

Supykusi „Manchester United“ komanda stilingai nutraukė nesėkmių seriją Anglijos „Premier“ lygoje. Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 (4:0) pranoko čempionus „Leicester“ futbolininkus.

A. Liubinskas: „Žalgiriui“ pralaimėjimas LFF taurės finale būtų tragedija (8)

Sekmadienį Klaipėdoje įvyks lemiamos 2016 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro rungtynės. Dėl prestižinio trofėjaus uostamiestyje susigrums Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės“ Sūduvos“ komandos.