Radviliškyje „Lokomotyvui" dvikovoje su Vilniaus „Bekentui" po nesėkmingos pradžios teko vytis varžovus (0:2), o pirmasis dvikovos kėlinys baigėsi lygiosiomis 4:4. Vis tik po pertraukos „Lokomotyvas" įsibėgėjo ir pervaržiavo varžovų gynybą, o „Bekentui" atsilikimą iki minimumo pavyko sušvelninti tik pačioje pabaigoje - 8:7. Penktą pergalę iškovojusiai Radviliškio ekipai tris įvarčius pelnė vilnietis Giedrius Barevičius.

„Celsis-Nautara" prieš penktąjį turą turėjo vienodai taškų su „Baltija", tačiau dvikova Kaune to neatspindėjo - šeimininkai pirmavo nuo pirmosios minutės iki pertraukos jau turėjo keturių įvarčių pranašumą, ir nugalėjo 7:1. Tai buvo ketvirtoji čempionų pergalė iš keturių galimų.

Atkaklesnė buvo kita Kaune vykusi dvikova tarp „Inkaro" ir Kaišiadorių „Savingės", tačiau ten šeimininkai taip pat pirmavo visas rungtynes ir tik paskutinėmis minutėmis du įvarčiai kaišiadoriečių atsilikimą sumažino iki 4:3. „Inkaro" gretose rezultatyviausias su trimis įvarčiais buvo Tadas Straleckas.

„Inkaras" turnyro lentelėje turi šešis taškus - taip pat kaip ir Alytaus „Auska". Dzūkijos atstovai namuose nepasigailėjo Kauno „Atleto“ ir sutriuškino jį 9:2.

Kitas salės futbolo A lygos turas bus žaidžiamas po dviejų savaičių.