Sėkmingai grupių varžybų etapą užbaigė Rusijos rinktinė, kuri Maskvoje 2:0 (2:0) nugalėjo Juodkalnijos futbolininkus ir su 20 taškų G grupėje užsitikrino antrą vietą bei iškovojo tiesioginį kelialapį į Prancūziją.

Rusams po įvartį pelnė Olegas Kuzminas (33 min.) ir Aleksandras Kokorinas (37 min. iš 11 metrų baudinio).

Tuo metu Švedijos komanda Solnoje taip pat 2:0 (1:0) pranoko Moldovą, bet su 18 taškų liko trečioje pozicijoje ir dėl bilieto į Europos pirmenybes kovos atkrintamosiose varžybose. Švedų gretose po kartą pasižymėjo Zlatanas Ibrahimovičius (24 min.) ir Erkanas Zenginas (47 min.).

G grupės nugalėtoja užtikrintai su 28 taškais tapo Austrija, kuri Vienoje 3:0 (1:0) sutriuškino Lichtenšteiną.

Rungtynės:

G grupė

Austrija 3 – 0 Lichtenšteinas
12' [1 – 0] Marko Arnautovič
54' [2 – 0] Marc Janko
57' [3 – 0] Marc Janko

Rusija 2 – 0 Juodkalnija
33' [1 – 0] Oleg Kuzmin
37' [2 – 0] Aleksandr Kokorin (11 m)

Švedija 2 – 0 Moldova
24' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
47' [2 – 0] Erkan Zengin

Liuksemburgas 2 – 4 Slovakija
24' [0 – 1] Marek Hamšik
29' [0 – 2] Adam Nemec
30' [0 – 3] Robert Mak
61' [1 – 3] Mario Mutsch
65' [2 – 3] Lars Cristian Krogh Gerson (11 m)
90' [2 – 4] Marek Hamšik

Ukraina 0 – 1 Ispanija
22' [0 – 1 ] Mario Gaspar

25' Cesc Fabregas (Ispanija) nerealizavo 11 m baudinio

6.Makedonija101186:184

2016 m. Europos pirmenybėse Prancūzijoje dalyvaus 24 rinktinės. Turnyro šeimininkai prancūzai buvo atleisti nuo atrankos varžybų ir iškart pateko į pagrindinį etapą.

Dėl 23 kelialapių kovoja 53-ios Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes. Dvi geriausios grupių rinktinės ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečioje pozicijoje likusių ekipų iš karto žengia į UEFA EURO-2016 (birželio 10 – liepos 10 d.). Dėl likusių keturių vietų atkrintamosiosee varžybose grumsis aštuonios trečias vietas grupėse užėmusios rinktinės.

Keturios komandos – Islandija, Čekija, Anglija ir Austrija – jau anksčiau užsitikrino teisę žaisti kitąmet Prancūzijoje kartu su pirmenybių šeimininkais. Ketvirtadienį prie jų prisijungė Šiaurės Airija ir Portugalija, penktadienį – Ispanija ir Šveicarija, šeštadienį – Belgija, Velsas ir Italija, o sekmadienį – Vokietija, Lenkija, Albanija ir Rumunija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (55)