Rusai šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 3:2 (1:0, 1:2, 1:0). Nugalėtojams po įvartį pelnė brazilai Ederas Lima ir Romulo bei Sergejus Abramovas.

Serbijos rinktinės, kuri kovos dėl trečios vietos ir bronzos medalių, gretose pasižymėjo Mladenas Kocičius ir Milošas Simičius.

43:32 Romulo [2 - 2]

Kitoje pusfinalio poroje Ispanija nugalėjo Kazachstaną 5:3 (3:1) ir taip pat žais finale. Ispanams du įvarčius pelnė Raulis Camposas.

Kazachstano atstovai su serbais kausis dėl bronzos.

38:54 Raul Campos [5 - 3]

Rusija yra vieną kartą buvusi Europos čempione (1999 metais), o į finalą iškopė trečią kartą iš eilės. 2014 metų Senojo žemyno pirmenybėse Belgijoje rusai iškovojo sidabro medalius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)