Po įvartį nugalėtojams pelnė Hectoras Barcamonte (20 min.) ir Rezvanas Cočišas (90 min.), o svečių gretose pasižymėjo Viktoras Strojevas (65 min.).
Šeimininkai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Kornelio Salatos (70 min.).
Machačkalos „Anži“ klubas namuose 3:1 laimėjo prieš Samaros „Krylja Sovetov“ ekipą, o Samuelis Eto´o pelnė du įvarčius.
Pirmenybių lyderė tebėra čempionės titulą ginanti Sankt Peterburgo „Zenit“ (60 tšk.) ekipa, lenkianti šalies vicečempioną Deivido Šembero atstovaujamą Maskvos CSKA (58 tšk.) klubą bei Maskvos „Dinamo“ (54 tšk.) komandą.
Dinamiečiai Maskvos klubų derbį su „Spartak“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).
Kazanės „Rubin“ (49 taškai) klubas su atsarginiu vartininku Giedriumi Arlauskiu - šeštas.
Rezultatai:
FK „Rostov“ 2 - 1 „Tomj“
20' Hector Barcamonte [1 - 0]
65' Viktor Strojev [1 - 1]
90' Rezvan Cočiš [2 - 1]
70' Kornel Salata („Rostov“) - raudona kortelė
Machačkalos „Anži“ 3 - 1 Samaros „Krylja Sovetov“
55' Roman Vorobjev [0 - 1]
56' Samuel Eto´o [1 - 1]
64' Šamil Lachialov [2 - 1]
66' Samuel Eto´o [3 - 1]
66' Ivan Taranov („Krylja Sovetov“) - raudona kortelė
Grozno „Terek“ 2 - 0 FC „Krasnodar“
69' Aleksandr Pavlenko [1 - 0]
88' Musawengosi Mguni [2 - 0]
Maskvos „Dinamo“ 1 - 1 Maskvos „Spartak“
39' Kevin Kuranyi [1 - 0]
57' Aiden McGeady [1 - 1]
Turnyro lentelė
1 | Zenit | 29 | 17 | 9 | 3 | 58 - 24 | 34 | 60 |
2 | CSKA | 29 | 16 | 10 | 3 | 57 - 28 | 29 | 58 |
3 | Dinamo | 30 | 16 | 7 | 7 | 51 - 30 | 21 | 55 |
4 | Spartak | 30 | 15 | 8 | 7 | 48 - 33 | 15 | 53 |
5 | Lokomotiv | 29 | 15 | 7 | 7 | 48 - 29 | 19 | 52 |
6 | Rubin | 29 | 13 | 10 | 6 | 40 - 26 | 14 | 49 |
7 | Kuban | 29 | 14 | 6 | 9 | 37 - 26 | 11 | 48 |
8 | Anži | 30 | 13 | 9 | 8 | 38 - 32 | 6 | 48 |
-- | ------------- | --- | -------- | -------- | -------- | ------------- | ------------ | ------- |
9 | Krasnodar | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 - 43 | -5 | 38 |
10 | Rostov | 30 | 8 | 8 | 14 | 31 - 45 | -14 | 32 |
11 | Terek | 30 | 8 | 7 | 15 | 29 - 45 | -16 | 31 |
12 | Amkar | 29 | 6 | 9 | 14 | 19 - 37 | -18 | 27 |
13 | K.Sovetov | 30 | 6 | 9 | 15 | 21 - 43 | -22 | 27 |
14 | Volga | 29 | 7 | 4 | 18 | 23 - 40 | -17 | 25 |
15 | Spartak N. | 29 | 4 | 9 | 16 | 21 - 39 | -18 | 21 |
16 | Tomj | 30 | 4 | 8 | 18 | 19 - 58 | -39 | 20 |
Sekmadienį ketveriomis rungtynėmis baigsis Rusijos dviejų ratų čempionato, kuris vyksta pagal sistemą - ruduo-pavasaris, pirmas etapas. Po 30 turų komandos suskirstys į dvi grupes - užėmusias 1-8 vietas ir likusios 9-16 pozicijose.
Pirmenybių antras etapas, po kurio paaiškės šalies čempionas ir prizininkai, vyks 2012 metų pavasarį.