AS „Roma” futbolininkams mačas prasidėjo nesėkmingai, mat 7-ą minutę už pražangą pieš varžovą iš aikštės buvo pašalintas vartininkas Maartenas Stekelenburgas ir dar skirtas 11 metrų baudinys.

„Raudonieji” atliko keitimą ir į aikštę išleido atsarginį vartininką Bogdaną Lobontą, tačiau jam nepavyko atremti Andersono Hernaneso smūgio.

Visgi „Roma” komanda nepalūžo ir 16-ą minutę po gynėjo Juano atlikto perdavimo rezultatą išlygini Fabio Borini, kurio smūgiuotas kamuolys buvo išmuštas iš vartų, bet teisėjas įvartį įskaitė, nes kamuolys buvo kirtęs vartų liniją.

Antroje rungtynių 62-ą minutę Stefano Mauri pasiekė pergalingą įvartį 2:1.

Rungtynių pabaigoje, „Lazio” ekipa taip pat liko dešimtyje, tačiau „Roma” klubui neužteko laiko išlyginti rezultatą.

Tuo tarpu kiek anksčiau vykusioje dvikovoje „Napoli” klubas svečiuose iškovojo pergalę 2:1 prieš „Parma” futbolininkus.

„Roma” 1 - 2 „Lazio”

10' [0 - 1] Anderson Hernanes (11 metrų baudinio)
16' [1 - 1] Fabio Borini
62' [1 - 2] Stefano Mauri

7' Maarten Stekelenburg („Roma”) - raudona kortelė
86' Lionel Scaloni („Lazio”) - raudona kortelė

Marius Stankevičius („Lazio”) registruotas nebuvo

„Parma” 1 - 2 „Napoli”

40' [0 - 1] Edison Cavani
77' [1 - 1] Cristian Zaccardo
86' [1 - 2] Ezequiel Lavezzi

40 Edison Cavani („Napoli”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Udinese” 0 - 0 Bergamo „Atalanta”

„Siena” 3 - 0 „Cagliari”

41' [1 - 0] Erjon Bogdani
80' [2 - 0] Emanuele Calaio
82' [3 - 0] Cristiano Del Grosso

„Lecce” 2 - 2 „Genoa”

21' [0 - 1] Giuseppe Sculli
61' [1 - 1] Luis Fernando Muriel
81' [2 - 1] Davide Brivio
85' [2 - 2] Giuseppe Sculli

„Fiorentina” 2 - 0 „Cesena”

61' [1 - 0] Vangelis Moras (į savus vartus)
74' [2 - 0] Matija Nastasič

„Bologna” 1 - 0 „Novara”

82' [1 - 0] Robert Acquafresca

19' Marco Di Vaio („Bologna”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

78' Andrea Caracciolo („Novara”) - raudona kortelė

Milan „Inter” 2 - 2 „Catania”

20' [0 - 1] Alejandro Daro Gomez
38' [0 - 2] Mariano Julio Izco (
71' [1 - 2] Diego Forlan (assist) Walter Samuel
80' [2 - 2] Diego Milito