Neįprastoje neigiamoje temperatūroje (-5 laipsniai) Madride vykusiose rungtynėse pagrindiniai įvykiai užfiksuoti po pertraukos, kuomet ir krito visi trys įvarčiai.

Pirmasis 64 min. pasižymėjo Iago Aspasas, nukreipęs kamuolį į vartus po šeimininkų baudos aikštelėje kilusio chaoso.

69 min. pusiausvyrą atstatė efektingu smūgiu pasižymėjęs Marcelo, tačiau jau po minutės „Real“ gynyba vėl subyrėjo – greitą antpuolį įvarčiu užbaigė Jonny Castro.

Niekuo išskirtiniu šiose rungtynėse nepasižymėjo ryškiausia madridiečių žvaigždė Cristiano Ronaldo.

40 min. portugalas krito baudos aikštelėje po susidūrimo su varžovu ir reikalavo skirti 11 m baudinį, bet arbitro Fernandezo Borbalano švilpukas tylėjo.

Visgi, nors Madrido žvaigždynas ir pralaimėjo, ginklų sostinės komanda dar tikrai nesudeda – Ispanijos taurės ketvirtfinaliuose žaidžiama po dvejas rungtynes ir komandų dar laukia dvikova Vigo mieste.

Tiesa, pažymėtina, kad po 40 nepralaimėtų rungtynių serijos Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai suklupo antrą kartą paeiliui per keturias dienas. Savaitgalį Ispanijos čempionato rungtynėse jie 1:2 išvykoje nusileido „Sevilla“ futbolininkams.

Kitame ketvirtfinalyje „Alcoron“ komanda namie 0:2 pralaimėjo Vitorijos „Alaves“ futbolininkams. Abu rungtynių įvarčiai krito pačioje mačo pabaigoje ir abu juos mušė Ibai Gomezas, pasižymėjęs 91 ir 94 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)