Visus reikalus šeimininkai sutvarkė dar pirmame kėlinyje, kuomet iš patogių padėčių abu įvarčius pelnė Garethas Bale'as, o po pertraukos bet kokias abejones užglaistė tikslų smūgį pridėjęs Alvaro Morata.

Tuo metu „Karališkojo“ klubo lyderis Cristiano Ronaldo pademonstravo ištikimybę Madridui ir sutarė dėl naujos sutarties, kuri galios net iki 2021-ųjų. Dabartinis kontraktas galiojo iki 2018 metų. Parašą ant naujos sutarties 31-erių portugalas turėtų suraityti pirmadienį.

Po šios pergalės „Real“ savo sąskaitoje turi 27 taškus ir žygiuoja lyderio pozicijoje. Antroje vietoje žengiančią „Barcą“ sostinės ekipa lenkia dviem taškais – ji išvykoje sugebėjo 2:1 palaužti „Seviila“ ekipą.

Garethas Bale'as

„Real“ 3 – 0 „Leganes“
38' [1 – 0] Gareth Bale
45+1' [2 – 0] Gareth Bale
77' [3 – 0] Alvaro Morata

„Celta Vigo“ 2 – 1 „Valencia“
33' [0 – 1] Daniel Parejo (iš 11 metrų baudinio)
43' [1 – 1] Facundo Sebastian Roncaglia
77' [2 – 1] John Guidetti

„Espanyol“ 0 – 0 „Athletic“

„Villarreal“ 2 – 0 „Real Betis“
22' [1 – 0] Manuel Trigueros
54' [2 – 0] Roberto Soriano

„Sevilla“ 1 – 2 „Barcelona“
15' [1 – 0] Vitolo
43' [1 – 1] Lionel Messi
61' [1 – 2] Luis Suarez