Šis rezultatas buvo palankios Ispanijos čempionams - „Atletico“ futbolininkams, kurie pirmą mačą laimėjo 2:0.

Pirmas kėlinys itin nesėkmingai prasidėjo „baltiesiems“, kurie prieš rungtynes žinojo, kad praleistas įvartis gali kainuoti bilietą į kitą etapą. Jau 1-ą rungtynių minutę Antoine'as Griezmannas pergudravo Pepę ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje kamuolį vienu lietimu į vartų tinklą nukreipė Fernando Torresas.

20-ą minutę po Toni Krooso pakelto kampinio galva pasižymėjęs Sergio Ramosas sugrąžino rungtynėms intrigą -  1:1.

46-ą minutę tas pats F. Torresas dar kartą išvedė „Rojiblancos“ į priekį, kai baudos aikštelėje „išmaudė“ Pepę ir nuginklavo Keylorą Navasą.

54-ą minutę rezultatas yra vėl tapo lygus, kai po Garetho Bale'o perdavimo pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Paskelbus rungtynių pabaigą švieslentėje degė skaičiai 2:2, o tai reiškė, kad bendru rezultatu 4:2 į ketvirtfinalį pateko Diego Simeone auklėtiniai, nes pirmą mačą laimėjo 2:0.

Tuo metu „Barcelona“ ekipa išvykoje antrą kartą sutriuškino „Elche“ komandą, šįsyk - 4:0. Pirmą mačą namuose katalonai buvo laimėję net 5:0.

Madrido „Real“ 2 - 2 Madrido „Atletico“*** (pirmas mačas: 0:2, galutinis rezultatas: 2:4);

1' [0 - 1] Fernando Torres
20' [1 - 1] Sergio Ramos
46' [1 - 2] Fernando Torres
54' [2 - 2] Cristiano Ronaldo

„Elche“ 0 – 4 „Barcelona“*** (pirmas mačas 0:5, bendras rezultatas 0:9)

20‘ [0 – 1] Jeremy Mathieu
40‘ [0 – 2] Sergi Roberto
43‘ [0 – 3] Pedro Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
90‘ [0 – 4] Adriano Correia

Italijos taurės turnyre „Juventus“ ekipa sutriuškino varžovus

Turino „Juventus“ klubas ketvirtadienį nesunkiai pateko į Italijos taurės turnyro („Coppa Italia“) ketvirtfinalį, kai namuose net 6:1 (3:0) įveikė Veronos „Hellas“ klubą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Giovinco, po vieną - Roberto Pereyra, Paulis Pogba, Alvaro Morata ir Kingsley Comanas.