Tai buvo pirmoji "Real Sociedad" ekipos pergalė namuose po 7 mėnesių pertraukos bei trečioji per 11 Ispanijos čempionato turų. Po šios pergalės San Sebastjano futbolininkai pakiklo į aštuonioliktąją vietą (11 tšk.).

Sekmadienio mače E. Jankauskas įmušė 31 ir 84 minutėmis. Likusius įvarčius šeimininkams pelnė Oscaras de Paula (Oskaras de Paula, 3 min.) ir Inigo Idiakezas (Inigo Idijakesas, 19 min.). Vienintelio įvarčio autorius svečių ekipoje - Pedro Ojeda (Pedro Ocheda, 54 min.).

Penktąjį pralaimėjimą čempionate patyrė "Barcelona", svečiuose 1:3 (0:1) turėjusi pripažinti Saragosos "Real" vienuolikės pranašumą. Po šio pralaimėjimo Katalonijos ekipa iš septintosios pozicijos smuktelėjo į devintąją.

Likusių sekmadienio mačų rezultatai:

Vigo "Celta" - Santandero "Racing"      1:1
Barselonos "Espanyol" - Bilbao "Bilbao" 2:1
Madrido "Rayo Vallecano" - "Malaga"     4:2
Ovjedo "Real" - "Valladolid"            4:1

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

Rezultatyviausi čempionato futbolininkai:

8 įvarčiai - Javio Treno ("Alaves"); 6 - Raul ir Guti (abu Madrido "Real"), Diego Tristan ("Deportivo"), Rivaldo ("Barcelona"), Juan Sanchez ("Valencia"), Victor ("Villarreal"); 5 - Edgaras Jankauskas ("Real Sociedad") ir dar keturi futbolininkai.