Šeimininkai pirmavo po 45 min. pelnyto Wayne Rooney įvarčio.

79 min. rezultatą išlygino Gylfi Sigurdssonas.

„Raudonųjų velnių“ pergalė būtų leidusi tašku aplenkti „Liverpool“ ekipą.

Po 34 rungtynių „Manchester United“ savo sąskaitoje turi 65 taškus (5 vieta), tuo tarpu „Swansea City“ savo sąskaitoje turi 32 taškus ir užima 18-tą poziciją.

Kitose lygos rungtynėse „Chelsea“ išvykoje neturėjo vargo prieš „Everton“ ekipą, kurią svečiuose sutriuškino 3:0 (0:0).

„Middlesbrough“ dukart pirmavo prieš „Manchester City“, tačiau Pepės Guardiolos auklėtiniai svečiuose pasiekė tašką – 2:2.

Turnyro lentelėje lyderė „Chelsea“ savo sąskaitoje turi 81 tašką (po 34 rungtynių). Antroje vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ po 33 rungtynių turi 74 taškus.

Paskutinėse sekmadienio vakaro rungtynėse „Tottenham Hotspur“ namuose 2:0 (0:0) palaužė Londono „Arsenal“ pasipriešinimą. Šeimininkams pergalę atnešė per tris minutes pelnyti du įvarčiai: 55 min. į priekį komandą išvedė Dele Alli, po 3 min. tiksliai nuo 11 m žymos smūgiavo Harry Kane'as.

Sekmadienio „Premier“ lygos rezultatai:

„Manchester United“ 1 – 1 „Swansea City“

45 min. [1:0] Wayne Rooney

79 min. [1:1] Gylfi Sigurdssonas

„Everton“ 0 – 3 „Chelsea“

66 min. [0:1] Pedro Rodriguezas

79 min. [0:2] Gary Cahillas

86 min. [0:3] Willianas

„Middlesbrough“ 2 – 2 „Manchester City“

38 min. [1:0] Alvaro Negredo

69 min. [1:1] Sergio Aguero

77 min. [2:1] Calumas Chambersas

85 min. [2:2] Gabrielis Jesus

„Tottenham Hotspur“ 2 – 0 „Arsenal“

55 min. [1:0] Dele Alli

58 min. [2:0] Harry Kane

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)