Thiago Motta išvedė į priekį sostinės klubą 19-ą minutę, o 52-ą Zlatanas Ibrahimovičius nuo 11 metrų žymos rezultatą padvigubino.

Šeimininkų saugas Romainas Alessandrini sušvelnino rezultatą, tačiau tašką mačo pabaigoje padėjo ir pergalę savo komandai garantavo puolėjas Edinsonas Cavani.

Kitame susitikime pergalę šventė ir antroje vietoje žengiantis „Monaco“ klubas, išvykoje nugalėjęs „Guingamp“ ekipą. Nuo 23-iosios minutės kiekybinę persvarą turėję Monako futbolininkai įmušė du įvarčius į varžovų vartus. Pasižymėjo Anthony Martialis ir Layvinas Kurzawa.

Pirmojoje vietoje žengiančius PSG futbolininkus ir „Monaco“ klubą skiria 2 taškai.

„Rennes“ 1–3 PSG

19' [0–1] Thiago Motta
52' [0–2] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 m baudinio)
67' [1–2] Romain Alessandrini
90' [1–3] Edinson Cavani

„Guingamp“ 0–2 „Monaco“

4' [0–1] Anthony Martial
23' Jonathan Martins-Pereira („Guingamp“) pašalintas iš aikštės
42' [0–2] Layvin Kurzawa

„Nantes“ 1–2 „Toulouse“

55' [0–1] Etienne Didot
71' [0–2] Jean Akpa Akpro
82' [1–2] Papy Djilobodji

„Ajaccio“ 1–2 „Lorient“

39' [0–1] Vincent Aboubakar
44' [1–1] Salim Arrache
73' [1–2] Jeremie Aliadiere

„Evian“ 1–1 „Reims“

74' [1–0] Jonathan Mensah
90' [1–1] Floyd Ayite

„Nice“ 1–0 „Sochaux“

24' [1–0] Eric Bautheac